Не пропусти

15 кращих фільмів про юристів за версією ресурсу "Протокол"

15 кращих фільмів про юристів за версією ресурсу "Протокол"Ніхто крім юриста не зрозуміє, як насправді живеться служителям Феміди. Проте, у кожного в житті бувають цікаві справи, курйозні випадки, а іноді хочеться просто посидіти на дивані і поспостерігати за чужими пригодами, радіючи що вони – лише вигадка режисера. Шукаєте, що б такого поживитись на вихідних? Протокол підготував список з 15 кращих світових фільмів про юристів, від яких захоплює дух!

1Суддя (2014)

Після смерті матері Хенк Палмер прижає в рідне місто на похорони. Оскільки через егоїзм і честолюбність він не підтримував зв’язків із батьком і братом, віддавши усі сили кар’єрі, дома його зустрічають прохолодно. В ході сутички з братом через авто, вони помічають, що машина батька побувала в ДТП і на ній сліди крові. Невдовзі їх батька, суддю Глена Палмера затримують за підозрою у вбивстві. Сини роблять усе, щоб довести непричетність батька до злочину, проте правда далеко не така, якою б вони хотіли її бачити.
2. Лінкольн для адвоката (2011)

http://st.baskino.co/uploads/images/2011/427/xzxi44.jpeg

Успішний адвокат Міккі Холлер (Меттью Макконахі) принципово дотримується правосуддя і  не допускає засудження невинного. Коли його наймає ріелтор Луїса Руле,   обвинувачений в жорстокому побитті повії, життя адвоката стає з ніг на голову. Виявляється, що раніше Руле скоїв вбивство повії, за яке відбуває довічне ув’язнення інший його клієнт Хесус Мартінес. З легкої руки Руле, сам Холлер потрапляє під варту, проте це не зупиняє Міккі, який домігся виправдання Хесуса Мартінеса і обвинувачення у вбивстві Руле, за яким тому загрожує смертна кара.

 

3. Перелом 2007

Результат пошуку зображень за запитом

Мільйонер Тед Кроуфорд дізнається, що його дружина зраджувала йому з поліцейським. В приступі ревнощів, він стріляє їй в лице, після чого робить кілька разів вистрілив в повітря і дозволяє поліції  себе затримати. Ряд юридичних нестиковок і власна хитрість, начебто, дозволяють Теду уникнути в’язниці, проте на шляху до остаточної свободи встає молодий помічник окружного прокурора Уіллі Бічем.

 

4. «12» (2007)

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/ru/thumb/8/88/12_%28%D0%BF%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B5%D1%80_%D1%84%D0%B8%D0%BB%D1%8C%D0%BC%D0%B0%29.jpg/212px-12_%28%D0%BF%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B5%D1%80_%D1%84%D0%B8%D0%BB%D1%8C%D0%BC%D0%B0%29.jpg

Суд 12-ти присяжних розбирає справу 18-ти річного юнака-чеченця, який звинувачується у вбивстві свого прийомного батька. Засідателі, формально розглянувши справу, голосують за винність майже одноголосно. Єдиний голос проти — учений, який закликає збори поставитися уважніше до справи і розповідає історію свого життя. При наступному голосуванні проти смертельного вироку виявляється вже два голоси.
Літній єврей звертає увагу засідателів на байдужість і байдужість адвоката. Поступово ставлення до справи змінюється ще у кількох присяжних, один з них пропонує відтворити картину вбивства, інший звертає увагу на те, що свідок не міг бачити хлопчика, третій доводить, що кавказець не міг нанести такий непрофесійний удар. Час від часу проводячи голосування, все більше присяжних схиляється до невинуватості підлітка. Але потрібно одноголосне рішення, а деякі продовжують вірити в винність хлопчика, і ніякі факти не можуть їх переконати.

 

5. Брехун, брехун (1997)

https://my-hit.org/storage/246008_500x800x250.jpg

Один з шедеврів неперевершеного Джима Керрі.

Флетчер Рід працює адвокатом, я для перемоги у суді не соромиться крутити фактами задля перемоги у суді. Цю манеру спілкування він переносить і на родинні стосунки, рідко буваючи чесним навіть з дружиною і сином. Останній на свій день народження загадує бажання,  щоб тато перестав брехати і воно здійснюється! Відтепер Флетчер може говорити лише правду і нічого окрім правди. При чому, усім без розбору — судді, клієнтам і начальнику!

Вспомните новость: ЧЁРТОВ АДВОКАТ!

6. Адвокат диявола (1997)

Пов’язане зображення

Молодий та перспективний адвокат, Кевін Ломакс, відомий тим, що може добитися виправдання будь-якого негідника. Його помічає Джон Мілтон, голова великої юридичної контори. Здавалося б, Кевін дістався вершини світу – він переїжджає в нові апартаменти в центрі Нью-Йорка, кар’єра злітає до невиданих висот. Та не все так прекрасно. Кожен його крок супроводжують містичні події, молода дружина сходить з розуму і накладає на себе руки, а його набожна мати при погляді на Джона Мілтона заявляє, що той – сам Сатана. Коли Кевін приходить до Джона за відповідями, виявляється, що він сам — син Люцифера і має стати батьком Антихриста.

 

7. Час убивати (1996)

Результат пошуку зображень за запитом

Що важливіше – дотримання букви закону чи правосуддя? На це питання має дати відповідь успішний адвокат, клієнтом якого є батько зґвалтованої  убитої 10-літньої дівчинки, що застрелив винуватців.

8. Народ проти Ларрі Флінта (1996)

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/ru/thumb/4/4d/Peoplevslarryflyntposter.jpg/200px-Peoplevslarryflyntposter.jpg

Біографічна драма про засновника популярного журналу «Hustler», міліонера Ларі Флінта. Життєвий шлях від власника стриптиз-клубу до відомого редактора не був легким, проте основні випробування принесла саме слава. Через особливості змісту журналу на Флінта посипались численні позови, кожна справа мала гучний резонанс, проте в кінці кінців, Перша поправка Конституції США дала змогу виграти найскладнішу справу.

 

9. Адвокат як довірена особа  (1995)

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/ru/3/32/Power-Attorney.jpg

Король кримінального світу Сказе не нехтує брудними методами, щоб уникнути  в’язниці. Крім того, він наймає одного з кращих адвокатів, Пола Делакрозе. Пол кидає всі сили на захист Сказе, проте, йому ще поки н відомо, що саме його підопічний причетний до вбивства рідного брата Пола…

 

10. Фірма (1993)

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/ru/thumb/9/99/The_Firm.jpg/200px-The_Firm.jpg

Одразу після закінчення Гарварду Мітчу Макдиру пропонують місце в юрфірмі. Проте серія убивств приводить молодика до розуміння того, що фірма працює на братів Моролто – чікагський мафіозний клан. Відтепер небезпека загрожує не лише йому, а і його рідним. Завдяки гострому розуму, співпраці з ФРБ юнаку вдається виплутатись з ситуації, і навіть започаткувати власну контору.

Вспомните новость: Старые шутки — кладезь мудрости: о том как адвокат всегда находит способ заработать больше

11. Філадельфія (1993)

https://resizing.flixster.com/AuyxKRFiwdeKZ2C38Ktqw3lZm40=/206x305/v1.bTsxMTE3Mzg1MTtqOzE3NDU0OzEyMDA7ODAwOzEyMDA

Ендрю Беккета виганяють з роботи, мотивуючи це його професійною непридатністю. Насправді ж причина – нетрадиційна орієнтація Ендрю. В пошуках справедливості він хоче засудити колишнього роботодавця, проте ніхто не хоче йому в цьому допомогти. Випадково він зустрічає в бібліотеці Джо Міллера, темношкірого адвоката, який все ж зумів поставити справедливість вище своїх принципів (Джо- лютий гомофоб). Це історія про віру у справедливість, яка надихнула багатьох людей по всьому світу.

 12. Мій кузен Вінни (1992)

Результат пошуку зображень за запитом

Класична юридична кінокомедія про адвоката-початківця, Віллі Гамбіні, його бовдурів-підопічних Біллі та Стена, і його швидку на язик дівчину Мону Лізу. Хоча фільм відноситься до жанру комедії, він найбільш правильно показує американську систему правосуддя. Дійсно, чи не єдиний талант Віллі – плескати язиком воду в решеті, Мона Ліза відволікає присяжних лекціями про будову автомобіля, проте в ході фільму, Віллі таки починає розуміти принципи роботи адвокатом.

13. Адвокат (1990)

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/ru/6/62/%D0%90%D0%B4%D0%B2%D0%BE%D0%BA%D0%B0%D1%82._%D0%A3%D0%B1%D0%B8%D0%B9%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%BE_%D0%BD%D0%B0_%D0%9C%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%8B%D1%80%D1%81%D0%BA%D0%B8%D1%85_%D0%BF%D1%80%D1%83%D0%B4%D0%B0%D1%85.jpg

Радянська драма про недобросовісних міліціонерів, для яких головне не знайти винуватого, а закрити справу і чесного адвоката, якого такий порядок речей зачепив за живе. І хоча в заплутаній справі несправедливо обвинуваченого звільняють з-під варти, справжні зловмисники лишаються без кари…

 

14. Вердикт (1982)

Результат пошуку зображень за запитом

По вині лікарів, в кому впала молода жінки під час пологів. Справа потрапляє до адвоката Френка Гелвіна, який на той момент не має ні клієнтів, ні бажання жити. Проте втягнувшись у практично війну з керівництвом госпіталю, яке не лише підкупає свідків тасуддів, а і намагається підставити головного героя, він розуміє, що має виграти цю справу.

 

15. Правосуддя для всіх (1979)

Результат пошуку зображень за запитом

Роль Артура Керкленда принесла Аль Пачіно Оскара. Юридична драма зв’язана на принципі «Правосуддя для всіх» — останніх слів клятви вірності прапору США. Артур – адвокат, який навіть стикаючись з постійними махінаціями в судочинстві ще не позбувся своїх ідеалів. Справжнім випробуванням для нього стала справа, де від мав захищати недобросовісного суддю, обвинуваченого у зґвалтуванні.

Джерело: Юридичний ресурс «Протокол»