Захист прав власності. Повернення майна та зняття арешту

Юридична компанія «МОЄ ПРАО ІНФОРМ» надає правові послуги щодо захисту прав власності на майно та зняття (скасування) арешту з майна.

 

Дуже часто буває, що в результаті якихось необачних дій, виникають такі обставини, як арешт майна особи та інші обтяження. Арешт на майно особи та встановлення інших обтяжень можливе виключно за рішенням суду та винесенням постанови державного виконавця, в рамках кримінального провадження за поданням працівників правоохоронних органів, прокуратури, СБУ. З недавнього часу в Україні запрацював інститут приватних виконавців, які також мають право арештовувати майно для примусового виконання рішення суду.

Однак, дуже часто трапляється, що обставини, які були підставою для винесення рішення суду та примусового стягнення боргу перестали існувати. І власник майна бажає зняти всі обтяження і розпочати нове життя, але не знає як це зробити.

Також, дуже часто буває, що винесене рішення про арешт майна, суттєво порушує права інших осіб, в т.ч. на користування цим майном.

Скасування арешту майна та інших обтяжень відбувається в більшості випадків виключно шляхом подачі скарги (позову) до суду. Юрисдикція суду, до якого необхідно буде направити звернення різниться від особи, яка заявляє про своє порушене право. Також, від того до якого суду буде направлено звернення залежить і сума судового збору, в деяких випадках судовий збір може бути взагалі відсутній.

Як результат проведення вказаних дій, буде рішення суду про повне звільнення майна з-під арешту та можливе скасування інших обтяжень щодо особи.

Пропонуємо Вам придбати зразки позовних заяв, автором яких є фахівці нашої компанії.

+38 (097) 983-37-77
: +38 (093) 245-37-77
+38 (066) 986-07-77

 

Наша адреса:

 м. Київ, вул. Трьохсвятительська, 4

(в приміщенні  Інституту держави і права ім. В.М. Корецького Національної академії наук України).