Юридичні послуги в оформленні та отриманні індивідуальних ліцензій Національного банку України.

Без названия

Адвокатське бюро «Довженко та партнери» пропонує послуги в оформленні та отриманні індивідуальних ліцензій Національного банку України.

Відповідно до Декрету Кабінету Міністрів України «про систему валютного регулювання і валютного контролю» від 19 лютого 1993 року, № 15-93, валютні операції можуть здійснюватися тільки при наявності генеральної або індивідуальної ліцензії Національного банку України.

Індивідуальні ліцензії видаються резидентам і нерезидентам України (громадянам і юридичним особам) на здійснення разової валютної операції на період, необхідний для здійснення такої операції.

Ми пропонуємо надати правову допомогу в отриманні наступних індивідуальних ліцензій:

Індивідуальна ліцензія НБУ на розміщення резидентами (юридичними та фізичними особами) валютних цінностей на рахунках за межами України.

Індивідуальна ліцензія НБУ на здійснення переказу іноземної валюти за межі України для оплати банківських металів та проведення окремих валютних операцій.

Індивідуальна ліцензія НБУ на здійснення інвестицій.

Зв’яжіться з нами

Якщо Ви хочете більш детально дізнатися про послугу — звертайтеся до нас за телефонами:

+38 (097) 983-37-77

+38 (093) 245-37-77

+38 (066) 986-07-77

Адреса сайту адвокатського бюро http://advocate-dovzhenko.com.ua/

Якщо, Ви знаходитися в пошуку кредитів, позик чи інвестицій для розвитку свого бізнесу або Ви бажаєте надати інвестицію, кредит, позику, пропонуємо зайти на інтернет платформу компанії ТОВ «Прямі Інвестиції» , яка допомагає суб’єктам українського підприємництва отримувати позики як від банків так і від приватних інвесторів (фізичних осіб, юридичних осіб, резидентів, нерезидентів України).
Адреса інтернет платформи — http://directinvest.com.ua 
1
З повагою,
Керуючий адвокатського бюро, 
адвокат Сергій Довженко