67 суддів отримали рекомендації про призначення на безстроковий термін

Вища рада правосуддя внесе подання Президентові України про призначення 67 суддів до місцевих судів.

Як повідомляють у ВРП, Вища рада правосуддя ухвалила внести подання про призначення:

Васильченко Тетяни Вікторівни – на посаду судді господарського суду міста Києва;

Приходько Вікторії Анатоліївни – на посаду судді Мар’їнського районного суду Донецької області;

Радчука Анатолія Анатолійовича – на посаду судді Одеського окружного адміністративного суду;

Тарновецького Івана Ігоровича – на посаду судді Хмельницького окружного адміністративного суду;

Тиханського Олександра Богдановича – на посаду судді Обухівського районного суду Київської області;

Цховребової Маргарити Георгіївни – на посаду судді Одеського окружного адміністративного суду;

Скрипки Оксани Іванівни – на посаду судді Деснянського районного суду міста Києва;

Кіхтенка Сергія Олександровича – на посаду судді Богуславського районного суду Київської області;

Коблової Ольги Дмитрівни – на посаду судді Малиновського районного суду міста Одеси;

Вельмакіної Таїси Миколаївни – на посаду судді господарського суду Житомирської області;

Верещінської Ірини Вікторівни – на посаду судді Солом’янського районного суду міста Києва;

Гнатущенко Юлії Володимирівни – на посаду судді Рівненського районного суду Рівненської області;

Коваленко Олени Борисівни – на посаду судді Київського районного суду міста Одеси;

Козачук Олени Миколаївни – на посаду судді Дніпровського районного суду міста Києва;

Макаревича Валерія Анатолійовича – на посаду судді господарського суду Житомирської області;

Мозолевської Олени Миколаївни – на посаду судді Солом’янського районного суду міста Києва;

Науменка Андрія Володимировича – на посаду судді Приморського районного суду міста Одеси;

Омельченка Леоніда Володимировича – на посаду судді господарського суду міста Києва;

Остапенко Тетяни Анатоліївни – на посаду судді господарського суду Херсонської області;

Тарасенко Наталії Володимирівни – на посаду судді Деснянського районного суду міста Києва;

Циганенка Андрія Івановича – на посаду судді Донецького окружного адміністративного суду;

Мозгової Наталі Анатоліївни – на посаду судді Донецького окружного адміністративного суду;

Бугрія Володимира Михайловича – на посаду судді Октябрського районного суду міста Полтави;

Гнап Діани Дмитрівни – на посаду судді Хмельницького окружного адміністративного суду;

Головенка Олега Дмитровича – на посаду судді Київського окружного адміністративного суду;

Жданкіної Наталії Володимирівни – на посаду судді Вінницького окружного адміністративного суду;

Калугіної Інни Олегівни – на посаду судді Мелітопольського міськрайонного суду Запорізької області;

Кочури Олени Олексіївни – на посаду судді Новгород-Сіверського районного суду Чернігівської області;

Крикуші Ганни Володимирівни – на посаду судді Дніпропетровського окружного адміністративного суду;

Кульчицького Сергія Олександровича – на посаду судді Черкаського окружного адміністративного суду;

Матвєєвої Юлії Олександрівни – на посаду судді Іллічівського районного суду міста Маріуполя Донецької області;

Медведика Льва Орестовича – на посаду судді Дрогобицького міськрайонного суду Львівської області;

Михайлик Аліни Сергіївни – на посаду судді Донецького окружного адміністративного суду;

Ніколаєва Максима Вікторовича – на посаду судді Олександрійського міськрайонного суду Кіровоградської області;

Соколенко Олени Миколаївни – на посаду судді Одеського окружного адміністративного суду;

Ушенка Сергія Володимировича – на посаду судді Донецького окружного адміністративного суду;

Чучка Владислава Михайловича – на посаду судді Донецького окружного адміністративного суду;

Шевченко Ірини Григорівни – на посаду судді Сумського окружного адміністративного суду;

Ябчик Наталії Миколаївни – на посаду судді Знам’янського міськрайонного суду Кіровоградської області;

Березюка Олександра Григоровича – на посаду судді Шепетівського міськрайонного суду Хмельницької області;

Козак Ірини Богданівни – на посаду судді господарського суду Львівської області;

Коморного Олександра Ігоровича – на посаду судді Львівського окружного адміністративного суду;

Косик Людмили Григорівни – на посаду судді Святошинського районного суду міста Києва;

Котеньова Олексія Геннадійовича – на посаду судді Харківського окружного адміністративного суду;

Кравець Світлани Георгіївни – на посаду судді господарського суду Житомирської області;

Краснопольської Людмили Петрівни – на посаду судді Новоархангельського районного суду Кіровоградської області;

Лутак Тетяни Василівни – на посаду судді господарського суду Київської області;

Зельман Юлії Сергіївни – на посаду судді господарського суду Донецької області;

Панкеєвої Вікторії Анатоліївни – на посаду судді Житомирського окружного адміністративного суду;

Саванчук Світлани Олегівни – на посаду судді господарського суду Київської області;

Сіденка Сергія Івановича – на посаду судді Цюрупинського районного суду Херсонської області;

Цвірюка Дениса Васильовича – на посаду судді Дзержинського районного суду міста Харкова;

Червоненка Дмитра Валерійовича – на посаду судді Новокаховського міського суду Херсонської області;

Яценка Олексія Михайловича – на посаду судді Цюрупинського районного суду Херсонської області;

Білінської Ольги Володимирівни – на посаду судді Червонозаводського районного суду міста Харкова;

Бобуйка Ігоря Анатолійовича – на посаду судді Малиновського районного суду міста Одеси;

Бондаря Вячеслава Яковича – на посаду судді Приморського районного суду міста Одеси;

Галайко Наталії Миронівни – на посаду судді Залізничного районного суду міста Львова;

Горовенко Анни Василівни – на посаду судді Житомирського окружного адміністративного суду;

Жовніра Григорія Богдановича – на посаду судді Личаківського районного суду міста Львова;

Левко Віри Богданівни – на посаду судді Дніпровського районного суду міста Києва;

Макарова Віталія Олександровича – на посаду судді Орджонікідзевського районного суду міста Запоріжжя;

Паламаря Петра Григоровича – на посаду судді Черкаського окружного адміністративного суду;

Руденко Алли Василівни – на посаду судді Черкаського окружного адміністративного суду;

Тимчука Руслана Ігоревича – на посаду судді Ленінського районного суду міста Полтави;

Трофімової Лариси Віталіївни – на посаду судді Черкаського окружного адміністративного суду;

Зоркіної Юлії Володимирівни – на посаду судді Харківського окружного адміністративного суду.

Источник: ukrainepravo.com