Будівлю Луганського окружного адмінсуду відкрили після ремонту

26 червня 2017 року відкрили адміністративну будівлю Луганського окружного адміністративного суду після проведення капітального ремонту. Про це повідомило Управління інформації та забезпечення комунікаційної діяльності Вищої ради правосуддя.

Зазначимо, у зв’язку із проведенням АТО на території Луганської області, особливим розташуванням приміщення суду та вірогідністю потрапляння до зони бойових дій, голова суду 15 липня 2014 року видав наказ про тимчасове призупинення розгляду справ у звичайному режимі та встановлення простою у роботі суду до 31 липня 2014 року, який у подальшому було продовжено до 31 жовтня 2014 року.

З 17 листопада 2014 року суд переміщено до міста Сєвєродонецьк Луганської області.

Відповідно до положень Закону України «Про судоустрій і статус суддів» у грудні 2014 року Державною судовою адміністрацією України на баланс Луганського окружного адміністративного передано адміністративну будівлю суду, яка потребувала проведення капітального ремонту.

30 березня 2015 року суд відновив роботу із здійснення правосуддя за новою адресою: Луганська область, місто Сєвєродонецьк, проспект Космонавтів, 18.

На сьогодні Луганський окружний адміністративний суд має можливість працювати в новій, відремонтованій будівлі, облаштованій 8 залами судових засідань, в одному з яких встановлено систему відеоконференцзв’язку.

Того ж дня в Луганському окружному адміністративному суді відбулася робоча нарада на тему «Нагальні питання роботи суду в умовах переміщення та проведення АТО».

Источник: ukrainepravo.com