Не пропусти

Чи всі постанови апеляційного підлягають касаційному оскарженню?

Артем Марченко

Київський апеляційний адміністративний суд У ч. 1 ст. 321 КАС України закріплено, що суд апеляційної інстанції за наслідками розгляду апеляційної скарги ухвалює судові рішення у формі постанов згідно з вимогами, встановленими статтею 34 та главою 9 розділу II цього Кодексу, з урахуванням особливостей, зазначених у цій главі. Тобто, і за наслідками перегляду в апеляційному порядку постанов та рішень суду першої інстанції, і за результатами розгляду апеляційних скарг на ухвали суду судом апеляційної інстанції приймаються постанови.

Відповідно до ч. 1 ст. 328 КАС України учасники справи, а також особи, які не брали участі у справі, якщо суд вирішив питання про їхні права, свободи, інтереси та (або) обов’язки, мають право оскаржити в касаційному порядку рішення суду першої інстанції після апеляційного перегляду справи, а також постанову суду апеляційної інстанції повністю або частково у випадках, визначених цим Кодексом.

Згідно ч. 2 ст. 328 КАС України у касаційному порядку можуть бути оскаржені ухвали суду першої інстанції про забезпечення позову, заміну заходу забезпечення позову, ухвали, зазначені в пунктах 3, 4, 5, 12, 13, 17, 20 частини першої статті 294 цього Кодексу, після їх перегляду в апеляційному порядку. Також у ч. 3 ст. 328 КАС України наведений перелік ухвал суду апеляційної інстанції, які можуть бути оскаржені у касаційному порядку.

Детальніше у файлі:

 icon_pdf Професійні скетчі Про право 

Джерело