Не пропусти

Гройсман побоюється повторення історії з втратою грошей Сбербанком СРСР

Глава Кабінету міністрів України Володимир Гройсман висловив думку, що в Україні може повторитися ситуація, яка сталася з СБербанком СРСР.

Глава уряду заявив, що в рамках побудови накопичувальної пенсійної системи в Українську державу необхідно залучити приватні міжнародні пенсійні фонди.

Головний чиновник України виступає за побудову другого рівня пенсійної системи в країні, проте одночасно з цим він переживає за збереження грошей громадян нашої країни. Зокрема глава Кабміну сказав: «Адже всі чудово пам’ятають втрату грошей в Ощадбанку СРСР. Я не хочу повторення цієї історії, тому нам потрібні гарантії, щоб українці могли бути впевненими, що якщо вони і роблять накопичення, то після виходу на пенсію вони зможуть їх отримати. На мій погляд, тут нам необхідно залучати міжнародні фонди, які мають хорошу репутацію, а також є досить стійкими».

Згідно зі словами глави уряду України, деякі з українських парламентаріїв запропонували ряд хороших ініціатив з цього питання. Нагадаємо, раніше видання, посилаючись на заяву Володимира Гройсмана, повідомляло, що в Україні в 2019 році почнеться індексація пенсій. Вона буде проводитися щорічно.