Не пропусти

Хочемо вам повідомити, що у нашого ресурсу Моє право інформ з'явився канал в популярному мессенджере Telegram

Як і на сторінці http://moe-pravo.com.ua, в соціальних мережах сюди транслюватиметься новинна стрічка нашого ресурсу поряд з інформацією про вихід нових зразків документів.

Підписуйтесь на наш канал в Telgram – Моє Право Інформ

Інтернет магазин юридичних документів

документи

Все, що потрібно знати про програму Telegram

телеграм   набирає все більше і більше популярності не тільки серед користувачів, але і серед творців.

Але що ви знаєте про те, що активно підкорює наш світ мессенджере? Ну, крім того, що це месенджер?

На випадок, якщо ви до цього моменту ігнорували цю програму, віддаючи по-старому перевагу спілкуванню через соціальні мережі, Skype або Viber, ми вирішили повідомити кілька фактів, які неодмінно подвигнут вас встановити і випробувати Telegram.

Отже, чим же привабливий цей месенджер, зокрема для тих, хто обертається в сфері інвестицій?

Безкоштовно, просто, швидко і безпечно. Telegram Messenger   є абсолютно безкоштовний додаток для обміну повідомленнями та файлами між власниками різноманітних пристроїв, підключених до інтернету.

На початку цього року кількість користувачів телеграм перевалило за позначку 100 мільйонів. Погодьтеся, це не так мало для недавно стартував проекту!

Крім того, що це сучасний месенджер, виведений в тренд схваленням величезної кількості користувачів, його основними особливостями є мультиплатформеність, миттєва доставка повідомлень і підвищений рівень безпеки, яким не може похвалитися жоден з подібних йому сервісів.

Творець Telegram Messenger Павло Дуров (так-так, той самий) основну ставку зробив саме на захист від хакерських атак і приватність. І не прогадав! Саме з цієї причини його месенджером зацікавилося величезна кількість бізнес-користувачів.

Але є ще одна фішка, яка властива тільки Telegram Messenger — роботи (вони ж боти). Відрізняються від звичайних акаунтів тим, що здатні автоматично обробляти інформацію, відповідати на повідомлення, розсилати новини і виконувати будь-які інші завдання, яким їх навчить розробник.

Чому варто спробувати Telegram і які його переваги?

Давайте подумаємо разом:

 • Мессенджер повністю безкоштовний і простий у використанні, є можливість вибрати мову.
 • У самому прямому сенсі мобільний, так як завжди під рукою в смартфоні, планшеті, ноутбуці.
 • Зручний інструмент оперативного донесення інформації і повна безпека спілкування і проведення фінансових операцій. На сьогоднішній день телеграм вважається найбезпечнішим месенджером.
 • Можна вивести гроші з проекту в кілька кліків на телефоні, навіть і близько не перебуваючи біля комп’ютера.

Іноді ті кілька годин, яких не вистачає, щоб вивести чергове нарахування або забрати депозит з проекту, можуть врятувати від збитку.

З огляду на всі вищеописані можливості Telegram Messenger, ми без сумніву віддаємо йому першість у донесенні останніх новин і актуальних рекомендацій в сфері онлайн-інвестування. Передплатники нашого каналу вже не раз в цьому переконувалися.

Що це нам дає в сухому залишку? Очевидна істина «хто володіє інформацією, той володіє світом» в нашому інвесторських ділі означає лише одне — хто тримає руку на пульсі і першим отримує доступ до інформації, у того більше шансів розраховувати на профіт.

Інструкція по початку роботи з Telegram Messenger

Використання платформи телеграм в інвестиційних проектах

Звернувши увагу на видатні можливості платформи Telegram, Багато розробників хайп-проектів почали його освоювати. В результаті почали з’являтися інвестиційні проекти нового покоління, взаємодія з якими здійснюється, в основному, через зарекомендував себе месенджер.

Їх головною особливістю є максимально можливу зручність використання:

 • Немає потреби проходити процедуру реєстрації на сайті, потрібно лише за допомогою бота підключитися до системи.
 • Стежити за інвестиціями можна на будь-якому пристрої з встановленим Telegram Messenger, завдяки миттєвій хмарної синхронізації.

Щоб краще зрозуміти, чим Telegram такий цікавий інвесторам, давайте розглянемо приклад роботи з ботом інвестиційного проекту Bitrobot — Еліс (на даний момент бот неактивний, так як цей інвестиційний проект вже закритий. Bitrobot свого часу добре відпрацював, можна було заробити 200% за 2 місяці.):
У підсумку, інструмент взаємодії з інвестиційним проектом завжди у вас під рукою. Боти в різних проектах мають приблизно однакові настройки і працюють за одним принципом.

Ми в Telegram

Своєчасне інформування читачів нашого блогу про новинки в галузі інвестування та найвигідніших можливості є для нас першочерговим завданням.

Саме тому ми не могли обійти Telegram Messenger   стороною і створили в ньому свій новинний канал , До того ж у нас є свої, які можна поширювати і за це отримувати грошові призи — більш детально в цій.

Бажаємо всім удачі, хороших новин і приємного спілкування!)

Що став популярним останнім часом сервіс для спілкування намагається догодити користувачам всіх мобільних і настільних платформ. Офіційні клієнти месенджера існують для Android, iOS, Windows Phone, Windows, macOS і Linux. При цьому розробники навіть надали відкритий доступ до API для всіх бажаючих створити власні програми на протоколі Telegram. Ми вирішили розібратися, які неофіційні Telegram-клієнти для Android на поточний момент гідні вашої уваги.

Почнемо з найбільш відомого і самого популярного стороннього додатка для Telegram — Plus Messenger, який вперше з’явився два роки тому і до сих пір є ексклюзивом для платформи Android.

Plus Messenger містить в собі абсолютно весь набір функціональних можливостей офіційного клієнта, приправлений власними «фішками». Найголовніша перевага програми — поділ листування. Додаток дозволяє відокремити особисте листування з вашими контактами від чатів, ботів, каналів, груп і супергруп, які тут представлені у вигляді закріплених вкладок у верхній частині екрану. Кожна з них додатково інформує про кількість нових повідомлень у вигляді бейджів (індикатора) на іконах. Крім того, є вкладка з обраним — дуже зручна насправді штука, коли необхідно швидко вийти на потрібний контакт або групу, а у вас змішалися в купу коні боти, люди. З інших корисних опцій клієнта варто відзначити бічну панель зі списком контактів в режимі чату для швидкого доступу до листування.

У плані візуальних налаштувань Plus Messenger пропонує найширші можливості. Тут можна змінити зовнішній вигляд програми практично до невпізнання. Налаштовується все, починаючи від кольору будь-якого елементу і закінчуючи його розташуванням на екрані. Причому все це зручно розбито на окремі категорії налаштувань. В цілому, Plus Messenger для Android — дуже гідна альтернатива офіційним клієнту Telegram, яка багато в чому його перевершує.

Автор цього додатка виграв грант 1 мільйон рублів, ставши переможцем конкурсу для Android-розробників Telegram Challenge. Павло Дуров особисто схвалив Challegram в якості неофіційного клієнта для свого месенджера. В основі програми лежить технологія Telegram Database Library (TDLib), яка значно покращує швидкість передачі даних і шифрування. Але при всіх своїх перевагах, TDLib не дозволяє розробникам виходити за рамки основних можливостей Telegram.

З першого запуску Challegram приємно дивує своїм мінімалізмом, чуйністю, швидкою роботою і плавним інтерфейсом. Це помітно і на 64-розрядних Android-пристроях, і на застарілих смартфонах: передача даних, скачування і завантаження файлів відбувається значно швидше в порівнянні з офіційним клієнтом.

Challegram для Android — одне з небагатьох програм для Telegram, яке в якості додаткової міри безпеки використовує окреме тимчасове шифрування для кожного з’єднання. Крім базових функцій сервісу Telegram, програма має розширену підтримку анімацій, жестів для швидких дій з повідомленнями і покращений пошук.

Mobogram для Android є одним з найбільш просунутих неофіційних клієнтів Telegram на поточний момент. Країна-розробник програми — Іран, де це додаток практично замінило офіційну версію месенджера. Чого тільки варта канал творців цього творіння, що нараховує вже більше 3 млн користувачів. При першому знайомстві Mobogram може відлякати інтерфейсом і всюдисущими підказками перською мовою. Але не поспішайте його видаляти, додаток дійсно варте уваги, тим більше, що деякі умільці вже перевели його на російську мову.

Mobogram вміє сортувати листування, контакти і групи точно також, як і Plus Messenger, розділяючи весь вміст на окремі вкладки. Але при цьому програма має додаткову категорію, в яку потрапляють всі непрочитані повідомлення.

Головною особливістю програми є режим «примари», при включенні якого інші користувачі сервісу не бачать вашу активність — для них ви завжди в офлайні. В добавок до нього, в додатку є опції для приховування номера телефону, прочитаних повідомлень, а також стану набору тексту при листуванні.

Чим більше користуєшся Mobogram, тим більше звертаєш увагу на різні дрібниці, реалізовані розробниками. Наприклад, можна створювати власні категорії для контактів, груп і каналів, додавати окремі повідомлення в обране, використовувати жести для відповідей, міняти свій голос в голосові повідомлення і відправляти їх після підтвердження, здійснювати різні мульти-дії і багато іншого.

Творці Mobogram також оснастили свій клієнт зручним файловим менеджером для управління завантаженим контентом, диспетчером завантажень і вбудованою «малювалки» для графіті.

Turbogram, він же колишній Supergram — ще один клієнт для Telegram від іранських розробників. Особливих відмінностей цього додатка від Mobogram практично немає. Так що по суті вибирайте ту програму, яка більше вам сподобається. При установці даного клієнта в список контактів користувача можуть потрапити парочка іранських каналів, але це швидко виправити.

Turbogram для Android вміє не тільки розділяти переписку на окремі вкладки, а й пропонує користувачам додаткові можливості для категоризації окремих діалогів і навіть хмарного контенту. У додатку є планувальник закачувань, режим «примари», закладки в чатах, редактор малюнків, автовідповідач, підтримка планшетного режиму і багато іншого.

Черговий іранський клієнт для месенджера Telegram. Не дивуйтеся, додаток Павла Дурова в цій країні — практично єдиний спосіб конфіденційного спілкування. А все тому, що в Ірані заблоковані Viber, Twitter, Facebook і YouTube. Telegram замінив іранцям зарубіжні розважальні ресурси, а більшість просунутих його модів створені саме тут.

Vidogram пропонує функціонал простіше, ніж попередні два клієнта. Проте, це єдине додатком, у якого є незаперечна перевага — голосові і відеодзвінки. Працює ця функція лише в тому випадку, якщо у вашого співрозмовника також встановлена ​​дана програма.

Vidogram дозволяє пересилати повідомлення без цитування, а також попередньо їх редагувати. Ще однією корисною функцією є можливість включити підтвердження перед відправкою. Це стосується текстової листування, стікерів, анімованих GIF-картинок і голосових повідомлень.

Любителів міняти зовнішній вигляд і налаштовувати інтерфейс навряд чи зацікавляться Vidogram на Android. Тут немає можливостей змінювати кольори, шрифти та розташування елементів. Зате є роздільні вкладки для контактів, груп і каналів з лічильником непрочитаних повідомлень і режим «примари».

В підсумку

Найчастіше сторонні додатки для соціальних мереж і популярних сервісів намагаються кардинально відрізнятися від їх офіційних клієнтів. У випадку з Telegram все зовсім інакше. Більшість програм зроблені наче під копірку. Вони не тільки дублюють офіційний клієнт Telegram, але і є клонами один одного. При цьому, одні з них приємніше на вигляд, інші краще у функціональному плані. Золотою серединою можна вважати додаток Plus Messenger. У ньому є практично всі приховані можливості Telegram за винятком режиму «примари». Якщо ж вам важливо залишатися прихованим, зверніть увагу на Mobogram. У разі, коли необхідний простий і швидкий клієнт Telegram без зайвих функцій, з цим відмінно впорається Challegram. Ця програма також підійде, якщо ви хочете паралельно з основним використовувати додатковий аккаунт Telegram.

Нові можливості для просування, спілкування з командою і клієнтами. Публічні канали. Секретні чати. Супергрупи. Робота з будь-якого пристрою. Все це — про Telegram.

Особливості та можливості

Telegram, додаток від Павла і Миколи Дурових, з’явився в 2013 році. І став швидко набирати популярність. Цікаво, що творці месенджера не витрачали (і не збираються витрачати) кошти на рекламу і залучення користувачів: нові учасники приходять по «сарафанне радіо». Що їх приваблює і змушує затриматися? Простий і зручний інтерфейс, широкий функціонал, висока швидкість передачі даних і безпеку роботи.

Має у своєму розпорядженні політика повної відкритості: протокол, API і вихідний код програми знаходяться у вільному доступі. Це означає, що будь-який бажаючий може подивитися, як все працює, і використовувати дані для розробки власних проектів.

Плюси і мінуси месенджера

Telegram, на перший погляд, схожий з іншими мессенджерами — WhatsApp, Viber, Line. Листування, обмін фото і відео — все як у всіх. Але, на відміну від конкурентів, Telegram пропонує ряд переваг, які ви точно оціните.

 • Передача файлів будь-якого формату — RAR-архів, таблиці в Excel, інструкція в PDF, MP3 і відео. За розміром файлів — обмеження до 1,5 Гб.
 • Хмарне зберігання даних.
 • Синхронізація з пристроями. Месенджер працює на IPhone, Android, WindowsPhone. Є онлайн і декстопов-версії. Крім того, можна заходити одразу з декількох пристроїв: кількість одночасних сесій необмежено.
 • Миттєва доставка повідомлень і файлів. Без глюків і зависань.
 • Створення великих чатів — до 5000 учасників.
 • Безпека. Павло і Микола Дуров пообіцяли винагороду в 200.000$   тому, хто зуміє зламати код і прочитати їх листування. Поки нікому не вдалося це зробити.
 • І ще до питання про безпеку. Ви можете налаштувати самоудаленіе повідомлень і аккаунта. А ще — без побоювання вести конфіденційні бесіди: кожне повідомлення самознищується після прочитання співрозмовником.

Пройдемося по мінусів. Їх зовсім небагато.

 • Меню англійською, і в списку мов спочатку немає російського. Але проблема швидко вирішується за допомогою бота.
 • Поки що відсутня можливість дзвінків і відеозв’язку.

Реєстрація в Telegram

Щоб почати роботу з Telegram, знайдіть додаток в необхідному магазині (в нашому випадку це буде Google Play), скачайте і встановіть на смартфон або планшет.

Відкрийте програму.

Дочекайтеся смс з кодом.

Заповніть облікові дані.

Реєстрацію завершено. Тепер почнемо знайомство з месенджером: для цього потрібно перейти в головне меню.

Відкривається головне меню.

Продовжимо знайомство з Telegram. Але спочатку — русіфіціруем інтерфейс.

русифікація

Введіть в пошукову рядок «Telerobot». Нам потрібен Робот Антон.

Введіть команду «Locate android». Для користувачів IOS команда змінюється на «Locate ios», Для Windows — на «Locate windows».

На що бот моментально надсилає файл з локалізацією. Скачайте.

Тепер файл локалізації потрібно застосувати. На це у вас піде пара кліків.

Вибираємо другий пункт.

Відкривається список — в переліку мов з’явився російський.

Поверніться на сторінку головного меню.

Надсилаємо промені подяки Роботу Антону і продовжуємо знайомство з Telegram.

Як запросити інших користувачів

У головному меню виберіть «Запросити друзів».

Натисніть на «Контакти» — в списку контактів ви побачите тих, хто вже підключений до месенджер.

Виберіть будь-якого користувача зі списку — відкриється вікно листування. Можна почати спілкування.

налаштування

Перейдіть у вкладку «Налаштування» в головному меню.

Тут можна змінити номер, задати ім’я користувача і додати фото профілю.

Придумайте нік, за яким користувачі зможуть знаходити вас в пошуку. Якщо залишити поле незаповненим, то вас можна буде знайти тільки за номером телефону.

Крім того, ви можете налаштувати звук повідомлень, безпеку, вибрати фон чату і мову.

У вкладці «Конфіденційність та безпека» є функція Самознищення аккаунта. Якщо ви не входили на аккаунт протягом обраного періоду (1 місяць, 3 місяці, півроку, рік), то аккаунт з усіма даними і листуванням повністю зникає.

Щоб не засмічувати пам’ять пристрою, обмежте термін зберігання медіафайлів. Після закінчення терміну кеш автоматично очиститься. Всі файли залишаться на хмарі, і при бажанні ви зможете знову їх завантажити.

Задати питання по роботі месенджера і ознайомитися з FAQ можна в розділі «Підтримка».

Хочете змінити ім’я або разлогініться? Натисніть на значок у правому верхньому кутку і виберіть потрібний пункт.

публічний канал

Кожен користувач месенджера може створити свій канал. Важливо розуміти, що канал — це не чат і не група. Коментування вимкнено — передплатники зможуть тільки читати вас і нишпорити публікації на свій канал чи в чати.

створення каналу

Перейдіть в меню і виберіть «Створення каналу».

Придумайте назву каналу та додайте опис. Останнє необов’язково, але якщо ви створюєте канал з метою просування, то краще скласти ємний, але інформативний дескріпшен, що відображає суть каналу.

Користувачі зможуть підписатися на публічний канал, просто перейшовши за посиланням у відкритому доступі. Щоб читати приватний канал, буде потрібно запрошення від адміністратора.

Ви можете додати перших передплатників зі списку контактів або пропустити цей крок, натиснувши на галочку.

Канал створений.   Тепер ви можете писати пости і відправляти голосові повідомлення. Додавайте медіа-файли і документи, натиснувши на значок скріпки.

Щоб редагувати налаштування каналу, натисніть на рядок з ім’ям і фото.

На сторінці можна настроїти повідомлення і звук, переглянути загальні фото і відео (всі медіа-файли і посилання, які ви викладали на каналі), побачити список моїх друзів, призначити адміністратора.

Додайте фотографію профілю каналу.

Як просувати свій канал

Нехай про вас говорять, а точніше — пишуть. Домовтеся про піар у користувача з великою аудиторією. Згадка вашого каналу, репост придатної публікації — відмінний спосіб залучити нових передплатників.

Групи (чати)

Створіть чат в Telegram, щоб спілкуватися з аудиторією, обмінюватися файлами, проводити опитування і обговорення.

Відкрийте меню і натисніть «Нова група».

Виберіть учасників зі списку контактів. Натисніть галочку.

Введіть назву групи.

Група готова.   Кожен учасник може додавати повідомлення і відправляти файли.

Змінити параметри групи просто — натисніть на її назву.

Тут ви можете призначити адміністраторів з учасників, змінити назву, поставити фото групи, видалити групу або додати ярлик на робочий стіл вашого пристрою. Ще одна цікава функція — перетворити групу в супергрупу. Це актуально, якщо учасників набралося більше 200: супергрупа включає до 5000 користувачів.

Додавайте нових учасників.

Управління каналами і групами

Всі канали та групи, до яких ви приєдналися, відображаються на головній сторінці програми. Тут ви можете побачити непрочитані публікації та повідомлення.

Втім, повідомлення можна відключити.

Шукайте цікаві канали та групи. Введіть назву в пошук.

Кілька хаков для зручного спілкування і ведення каналу

Ставте згадки.

Просто наберіть символ   і виберіть людини, до якого потрібно звернутися.

Виберіть користувача з контактів.

Також можна ставити згадки каналів і груп.

Додавайте хештеги через символ #.

Пошук по хештегом, до слова, тут не особливо зручний: він не видає вибірку постів з набраними тегом, а лише виділяє хештег синім і показує число постів з ним. Все одно нам доведеться гортати і шукати пости з зафарбовані тегом серед інших публікацій.

Постити об’ємні тексти   зручніше з вебограма або декстопов-версії. Наберіть або вставте текст в область повідомлень і натисніть «Відправити».

щоб видалити публікаціюпереслати   або відредагувати, Клікніть по ній. З’явиться меню.

Ви можете репостнуть будь-яку публікацію   до себе на канал або в чат. А також побачити кількість переглядів кожного запису на публічному каналі.

Знайти потрібну інформацію на каналі або в групі можна через пошук.

Шкода, що немає можливості знайти пост за датою. Щоб прочитати ранні публікації, доведеться довго гортати стрічку вгору.

Скорочуйте посилання.Мені подобається сервіс https://goo.gl/   : Він робить посилання візуально привабливішим і надає можливість відстежувати і аналізувати число переходів і географію трафіку.

Аудіов групі або на каналі можна прослуховувати у фоновому режимі.

Telegram — це безкоштовний месенджер для смартфонів і планшетів, створений американською компанією Digital Fortress, що належить засновнику «Вконтакте» Павлу Дурову. Через додаток можна обмінюватися текстовими і аудіоповідомленнями, фото і відео, файлами Word, PDF і навіть екселевскій таблицями, створювати групові чати, а також підписуватися на канали. Воно було запущено майже три роки тому, але справжню популярність в Росії почало набирати тільки останні місяці. Розбираємося, чому.

Захист від злому

Головний козир Павла Дурова — шифрування даних. Як свідчить легенда, після відходу з «Вконтакте» він хотів обговорити з братом плани на життя і зрозумів, що в наше століття тотального стеження спецслужб ніяка листування не гарантує приватності. Так народилася ідея створити месенджер, повністю захищений від злому. Сам Дуров вклав в проект гроші від продажу акцій «Вконтакте», а його брат Микола, що був раніше технічним директором соцмережі, розробив технології шифрування, про які криптографи усього світу ламають голови донині. Якщо не вдаватися в технічні подробиці, суть в тому, що закодовані повідомлення з одного гаджета потрапляють на інший, минаючи сервера компанії, які при передачі даних завжди стають слабкою ланкою. Дуров неодноразово пропонував хакерам зламати його особисту переписку за винагороду спочатку в $ 200 тисяч, а потім і в $ 300 тисяч. Один програміст зумів знайти вразливість в додатку, але отримав лише $ 100 тисяч, оскільки до самих повідомлень добратися не зумів.

Події останнього часу: витік даних Tinder , злом смартфонів знаменитостей   , Офшорні скандали, розгляду ФБР з Apple і безперервна стеження спецслужб за всіма — цілком природно породили в світі запит на підвищену секретність даних. У лютому 2016 число користувачів сервісу по всьому світу перевищило 100 млн. Для порівняння — головний конкурент WhatsApp має аудиторію в мільярд осіб.

повна приватність

Правда, все перераховане вище гарантується тільки тоді, коли користувач вибирає опцію Secret Chat. У додатку можна вести як звичайні чати, так і засекречені. У другому випадку, коли вам прийде повідомлення, на заблокованому екрані не буде відображуватися імені відправника, більш того, в секретних чатах Telegram можна встановити «термін життя» повідомлення — від 1 секунди до тижні з моменту прочитання. Через зазначений час листування буде видалена з пристроїв обох учасників. Картинки або відео в такому чаті можна переглянути, тільки утримуючи палець на розмитому превью. Якщо на іншому кінці спробують зробити скріншот (а для цього знадобиться деяка вправність), про це тут же прийде звіт. І нарешті, приємний бонус — на додаток можна встановити пароль, який буде запитуватися кожного разу при його запуску. Можна також налаштувати вхід за відбитком пальця.

Стікери

У Telegram, як і в месенджері Viber є стікери, якими можна урізноманітнити набридлі емоджі. Цілі колекції наклейок можна безкоштовно завантажити в спеціальному розділі неофіційного сайту додатки tlgrm.ru/stickers або на каналі telegram.me/tstickers. У них є добірки фотографій відомих особистостей і героїв мемів.

Канали і боти

Друга хвиля популярності Telegram настала ближче до кінця минулого року. З вересня 2015 Telegram перестав бути месенджером в класичному розумінні. У ньому з’явилися риси, що роблять його схожим з соціальними мережами. Перша — це канали — чати для масової розсилки повідомлень. Вони бувають приватними, і вступити в них можна тільки за запрошенням, а також публічними. Багато з них нагадують паблік «Вконтакте». По суті, це гібрид розсилки і стіни новин: автор каналу може вести блог в месенджері про що завгодно, а про кожне нове пості передплатниками приходить повідомлення. Канал можна прочитати цілком, відмотавши до початку. При цьому читачі не можуть дати ніякої зворотного зв’язку — коментарів і лайків немає, популярність визначається числом переглядів повідомлення.

Особливу скандальність додаток отримало після появи декількох каналів, через які можна завантажувати серіали і книги. Як і у випадку з «Вконтакте», не обійшлося без претензій правовласників. Ще раніше в Telegram з’явилися інша функція — боти. Це програми, які виконують певні дії за заданим алгоритмом. З кожним днем ​​число каналів і ботів тільки збільшується.

Ось невеликий список деяких цікавих каналів і ботів Telegram:

ПорадаELLE  підписуючись на канал, відразу відключайте його повідомлення (значокMute), якщо це тільки не канал термінових і екстрених новин і подій. Інакше, 30-40-50, а то і 100 повідомлень в день про нові фотографії котів, вибірках анекдотів і вийшли серіалах дуже швидко вас втомлять. Зайти і перевірити всі підписки можна і так в будь-який час.

  @bestarticles   — добірка найцікавіших статей дня (як правило, неполітичних)

@complimento   — канал, раз в день надсилають комплімент

  @epytom   — канал засновниці Trends Brands Насті Сартан про те, як стильно одягнутися, маючи в гардеробі всього 40 речей

@skyeng   -вивчення англійської з упором на лексику по темам

@dailyeng   — ще один канал для тих, хто вивчає англійську

@LeVardos   -юмор, меми та демотиватори

@evil_incorporate   -сарказм і чорний гумор

@Culture_crab   — рецензії на серіали і фільми

  @ sezon1   — сховище величезної кількості серіалів, які можна закачати

@korotkoekino   -цікаві короткометражки

@tmuzic   — потоки музики всіляких жанрів

@psyhologia   — перекладені російською статті із західних джерел на тему психології

@LatestArt   — канал про сучасне мистецтво

@redchamber   -шпалери всьому азіатському: корейських, японських і китайських фільмах, музиці і їжі

@AnimalChannel   — красиві фото і відео тварин і природи

@sovety   — щоденні поради і Лайфхак, як поліпшити життя

@catizm   — всілякі фото, відео та гифки котів
@kinomanbot   — бот з описом і посиланнями на фільми, серіали, ігри

@dl_youtube_bot   — бот для завантаження будь-якого відео з YouTube за посиланням

@delorean_bot   — бот для нагадувань

@stopwatchbot   — бот-секундомір

@LearningGermanBot   — бот, що допомагає у вивченні німецької

@dl_youtube_bot   — бот для завантаження відео з YouTube

@gifscombot   — бот, конвертує відео в GIF-картинки. Підтримує імпорт з Twitter і Instagram

@music   — бот з класичною музикою

@sticker   — бот для пошуку стікерів по emoji

Мессенджер Telegram шаленим темпом набирає популярність у всьому світі, відсуваючи на задній план WhatsApp і Viber. У 2014 році Telegram увійшов до списку найбільш скачуваних додатків в Бразилії, Чилі, Мексиці, Італії, Німеччини, на Близькому Сході, в Індії та Південної Кореї. Через платформу відправляються десятки мільярдів повідомлень в день. Цьому додатку вже зараз приписують велике майбутнє. Чим же відрізняється Telegram від своїх побратимів і що в ньому такого особливого, розповімо в нашій рубриці «Питання-відповідь».

Що таке месенджер Telegram?

Telegram — це програма, яка дозволяє писати повідомлення, відправляти аудіо і відео. Крім того, в ньому можна проводити онлайн-конференції. Для синхронізації декількох пристроїв всі відправлені дані зберігаються в хмарі.

А чим воно краще за інших додатків?

Чергова американська розробка?

А ось і ні. Цей месенджер — російська розробка. А одним з її творців є Павло Дуров. Так, той самий Дуров, засновник мегапопулярной в Росії соціальної мережі «ВКонтакте».

Ідея прийшла йому в голову в 2011 році після візиту в його квартиру спецназу з метою обшуку. Тоді він задумався про розробку програми з функцією шифрування для спілкування з братом Миколою. Павло написав основний код і розробив інтерфейс. Микола розробив той самий код шифрування MTProto. Через два роки додаток було вирішено зробити доступним для всіх користувачів.

А що там за канали та боти?

Відмінна штука, скажу я вам. Після підписки на них ви зможете безкоштовно викачувати книги   , Дізнаватися новини, робити замовлення, купувати квитки і багато іншого. Наприклад, бот «Смачненьке» буде щодня вас знайомити з рецептами нових цікавих страв, які легко може приготувати кожен.

Якщо ви віддаєте перевагу спілкуватися не з роботами, а живими людьми, тоді ласкаво просимо в чати. Це можуть бути групи за інтересами (наприклад, чат стоматологів, матусь або автолюбителів). З корисних всім користувачів, наприклад, можна порекомендувати канал «Питання юристу». У сучасному світі потреба отримати оперативно юридичну консультацію виникає все частіше. Тут кожен може задати безкоштовно питання і отримати на нього відповідь.

Для новачків рекомендуємо встановити чат «Група @ Te1egram». Тут ви зможете задати будь-яке питання по роботі програми Telegram розробникам додатки, власникам різних спамерських та пошукових роботів і каналів, а також знайдете безліч корисних посилань і підказок.

Здорово! І як встановити цей Telegram?

Для того щоб додаток Telegram запрацювало, Вам не потрібно проходити довгу реєстрацію, воно автоматично прив’язане до Вашої сім-карті. Достатньо лише встановити додаток на телефон, комп’ютер або планшет, ввести номер вашого мобільного і вбити отриманий в смс код.

viber-image