Керівника обласного бюро судмедекспертизи судитимуть за підозрою у хабарництві

Вінницькою місцевою прокуратурою за результатами досудового розслідування, скеровано до суду обвинувальний акт за обвинуваченням керівника Вінницького обласного бюро судово-медичної експертизи в скоєнні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України. Про це повідомила прес-служба прокуратури Вінницької області.

Так, слідством зібрано достатню кількість доказів, які підтверджують факт вимагання керівником неправомірної вигоди в розмірі 500 доларів США за надання шляхом використання свого службового становища, позитивного для особи висновку експерта, з зазначенням природньої причини смерті, що в подальшому могло б допомогти особі уникнути кримінальної відповідальності.

Додамо, ч. 3 ст. 368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою), за що передбачена відповідальність у виді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Источник: ukrainepravo.com