Міністр юстиції розповів деталі законопроекту про перезавантаження НАЗК

Міністр юстиції України Павло Петренко пропонує створити одноосібний керівний орган у Національному агентстві з питань запобігання корупції. Про це Міністр заявив журналістам, пише «РБК-Україна».

Проект закону про внесення змін у закон про діяльність НАЗК повинен скасувати колегіальність цього органу. «Ми приберемо колегіальність тому, що у нас зараз фактично колегіальна безвідповідальність. Ми пропонуємо, щоб це був одноосібно керований орган, тобто, щоб був керівник, з якого можна запитати, якщо є якісь питання по роботі органу», — заявив Петренко.

Крім того, Петренко повідомив, що Міністерство юстиції пропонує ввести інститут щорічного зовнішнього аудиту діяльності НАЗК. В законопроекті повинні бути прописані дуже стислі терміни перезавантаження агентства для того, щоб відомство запрацювала в нормальному режимі до початку третьої хвилі електронного декларування.

Нагадаємо, Міністерство юстиції розпочало розробку законопроекту про внесення змін у закон про діяльність Національного агентства з питань запобігання корупції.

Источник: ukrainepravo.com

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.