Не пропусти

Мережа АЗС ОККО запустила сервіс безконтактної оплати покупок

Програма реалізується ОККО спільно з платіжною системою Mastercard, оплатити покупку можна за допомогою смартфона через мобільний додаток Fishka. Як повідомила RAU прес-служба концерну Галнафтогаз…

Програма реалізується ОККО спільно з платіжною системою Mastercard, оплатити покупку можна за допомогою смартфона через мобільний додаток Fishka.

Як повідомила RAU прес-служба концерну Галнафтогаз (оператора мережі АЗК ОККО), компанія разом з компанією Mastercard представила в оновленій версії мобільної програми Fishka нове платіжне рішення з інтегрованою платформою цифрових гаманців Masterpass. Щоб заохотити перших користувачів, партнери також приготували спеціальну пропозицію: до 31 серпня всі, хто оплатив паливо за допомогою ОККО Pay, отримають знижку 3 грн на кожен літр.

Скористатися новим сервісом вже можна на автозаправних комплексах «ОККО» Києва і Львова. Восени послуга стане доступною по всій території України. «Наші інноваційні рішення завжди спрямовані на те, щоб створювати для клієнтів максимум зручностей і нових можливостей, – коментує Василь Дмитрів, директор з маркетингу мережі АЗК ОККО. – Завдяки новому сервісу водіям тепер не потрібно витрачати час в черзі на касу, і навіть не обов’язково мати при собі пластикову карту, якщо вона вже зафіксована в вашому електронному гаманці».

Для того щоб скористатися сервісом, необхідно заздалегідь завантажити і залогінитися в мобільному додатку Fishka. Додаток автоматично авторизує користувача, якщо він вже зареєстрований в цифровому гаманці Masterpass. Дії на заправці дуже прості, тому весь процес займе не більше декількох хвилин: необхідно вставити пістолет в бензобак і зайти в розділ ОККО Pay в додатку Fishka. А після – навести сканер програми на QR-код, розміщений на колонці, і відсканувати його. Після цього – ввести необхідну кількість літрів або суму, на яку хочете заправитися, натиснути кнопку «Оплатити» і все – налив палива починається автоматично.

Довідка. Мережа АЗК ОККО – одна з найбільших автозаправних мереж в Україні, до складу якої входить понад 400 автозаправних комплексів. Підрозділи «Концерну Галнафтогаз» займаються також реалізацією товарів через магазини на АЗК, продажем нафтопродуктів великим і дрібним оптом, надають послуги з експертизи якості палива, зберігання і транспортування нафтопродуктів. У мережі «ОККО» діють 10 нафтобаз і 16 стаціонарних і мобільних лабораторій з контролю якості нафтопродуктів. На 7 київських АЗК і ще 5 локаціях за межами автозаправних комплексів працюють пункти прийому власної мережі хімчисток Bolla.

Читайте також –

Мережа АЗК WOG впровадила можливість оплати палива не виходячи з авто

Источник: rau.com.ua