Не пропусти

Microsoft покладе край безкоштовному оновленню до Windows 10

Корпорація Microsoft покладе край безкоштовному оновленню старих систем, включно із Windows 7 та 8, до Windows 10. З 1 січня 2018 року оновитись до Windows 10 можна буде заплативши принаймні $119. Про це повідомляє IBT.

Для осіб з обмеженими можливостями, які потребують технологій на кшталт екранної лупи, спецклавіатури чи читання тексту голосом, оновлення лишатимуться безкоштовними до 31 грудня 2017 року. Хоча зазначається, що компанія жодним чином не перевіряє, чи дійсно людина має необхідність у таких технологіях.

 «Якщо ви використовуєте допоміжні технології, ви можете оновити Windows 10 безкоштовно, оскільки корпорація продовжує зусилля із вдосконалення досвіду роботу користувачів із фізичними або когнітивними порушеннями та інвалідністю», – повідомляється на сайті Microsoft.

Корпорація також закликає власників пристроїв із Windows оновити свою ОС, обіцяючи «більше можливостей та покращень». Крім того, компанія зазначає, що Windows 10 є «безпечнішою, більш персоналізованою та продуктивною», ніж її попередні версії.

Джерело:

«ФЬЮЧЕР МЕДІА»