Найбільша в Україні краудфандінгова платформа, що надає можливість авторам залучати кошти на реалізацію власних ідей і проектів.

Картинки по запросу Na-Starte

Історія

Платформа Na-Starte почала свою історію взимку 2013–14 років. Готуючись до офіційного запуску, ми не могли передбачити, наскільки важкими виявляться наступні декілька років для всієї країни.

Проте заради спільної та важливої справи вдалось не тільки втриматись, але й досягати успіхів — інколи на межі відчаю, інколи шаленіючи від радості за черговий успішний проект, команда платформи продовжувала втілювати різноманітні ідеї українців.

Місія та цінності платформи

img Пошук інновацій та соціальної значущості

Na-Starte заохочує до участі авторів інноваційних, незвичайних, в усіх сенсах особливих проектів. Ми знаходимо фінансування для втілення мрії тих, кому не вдається домовитись з інвестором, чий проект вважається надто ризиковим чи економічно неприбутковим.

Нам неважливий соціальний статус, поширені стереотипи, особистісні недоліки чи переваги — Na-Starte є доступною для будь-якої людини.

img Розвиток та підтримка творчого осередку

Na-Starte здатна не лише втілювати ідеї в життя — важливі знайомства, стороння підтримка, обмін думками є не менш значущими компонентами приєднання до краудфандінгової спільноти.

Ми зацікавлені в збільшенні та укріпленні зв’язків між учасниками процесу.

img Пропагування краудфандінгу та навчання

Na-Starte має на меті поширення впливу ідеї суспільного фінансування серед українців та пояснення можливостей цього способу реалізації проектів.

Команда платформи до дрібниць пропрацьовує кожен елемент презентації проекту разом з автором. Ми допомагаємо розібратися в бізнес-процесах, рекламних складових, принципах візуального оформлення тощо.

img Прозорість та чесність усіх фінансових процесів

Na-Starte гарантує стабільну роботу платформи й забезпечення надійного зв’язку між автором проекту та спонсором. Платформа отримує 8% від зібраної суми виключно у випадку вдалого завершення проекту.

Усі гроші з проекту, який вважається невдалим, обов’язково повертаються на рахунки вкладників.

Спільнота

Нічого б не вийшло без творчих та амбіційних українців, які вражали нас новими й новими проектами. З 2014 року фінансування для своїх ідей знайшли десятки проектів:

музиканти, письменники, режисери, винахідники, журналісти — загалом автори проектів зібрали на платформі більше 4 мільйонів гривень.

Завдання платформи Na-Starte — допомогти українцям втілити в життя найсміливіші ідеї.

Ми об’єднуємо навколо себе спільноту митців, інженерів, вигадників, активістів, мрійників, разом з якими створюємо нову країну.

Кожен проект на платформі — це внесок у наше спільне майбутнє: якими будуть наші міста та будинки, які фільми ми дивитимемось, яку музику слухатимемо, які книжки читатимемо, які цінності будемо виховувати в собі.

Джерело:

Краудфандингова платформа Na-Starte.com