Новий сервісний центр МВС відкрився у Полтаві

Сьогодні у Полтаві на вулиці Європейській, 164 відкрився новий сервісний центр МВС, який замінить колишній МРЕВ і який став 21 таким сервісним центром у країні. Про це повідомив Департамент комунікації МВС України.

Тут можна зареєструвати чи перереєструвати авто, отримати aбо замінити посвідчення водія, отримати міжнародне водійське посвідчення та довідку про несудимість. За день центр зможе надавати до 200 послуг.

Сервісний центр МВС працює за принципом екстериторіальності, послуги тут можна отримати незалежно від місця реєстрації. Заміна посвідчення водія тут займає близько 30 хвилин, а перереєстрація авто – 2 години.

Також у центрі працює екзаменаційний клас для складання теоретичних іспитів із знань Правил дорожнього руху.

За словами керівника Головного сервісного центру МВС України Владислава Криклія, про швидке надання послуг громадянам дбатимуть 11 адміністраторів, екзаменаційний клас обслуговуватимуть три працівники.

Сервісний центр МВС у Полтаві, як і всі інші обладнаний відеокамерами спостереження, завдяки яким на сайті Головного сервісного центру МВС можна переглянути завантаженість центрів та контролювати їх роботу. Працює електронна черга, сучасна інформаційна система, планшет для оцінки якості обслуговування.

Источник: ukrainepravo.com