Не пропусти

НОВОБУДОВИ: ЯК БЕЗПЕЧНО ПРИДБАТИ

Відсутність дієвого механізму захисту і належного державного контролю сприяє поширенню будівельних афер. Загальновідомі випадки, коли будівництво здійснюється на підставі підробленої будівельної документації, забудовниками із сумнівною репутацією або взагалі неіснуючими фірмами. Нерідко укладення договорів відбувається на умовах, які є вкрай невигідні для покупця, користуючись його довірою, нав’язується незаконна схема фінансування будівництва чи навіть вимагається оплата дороговартісних послуг, що не передбачені угодою тощо.

Як правило, такі обставини стають відомі покупцям після підписання договору та оплати істотної грошової суми.

Для того, щоб вберегти себе від шахраїв-забудовників слід пам’ятати наступне:

  • Непомірно дешева (неринкова) ціна за квадратний метр – перша ознака будівельної афери.
  • Перед (а не після) прийняттям рішення про придбання нерухомості, як мінімум, потрібно вивчити історію/репутацію забудовника, з’ясувати форму фінансування будівництва, ознайомитись із проектом договору та дозвільними документами. І це лише базовий обсяг необхідної інформації.
  • Відмова забудовника надати для ознайомлення будь-які документи/проект договору може свідчити про їх відсутність.
  • Оплату за нерухомість необхідно здійснювати виключно на банківський рахунок, а не готівкою в руки представникам забудовника.
  • При здійсненні оплати за квартиру переконайтесь, що призначенням платежу є придбання саме нерухомості, а не послуг інформаційно-технічного забезпечення, адміністрування, підготовки договорів тощо.

Для спрощеного отримання інформації про об’єкти забудови, формування якісно нового середовища на первинному ринку нерухомості Адвокатським обєднанням «Танасишин, Михалевський і Партнери» було створено Портал «Перевірка новобудов».

Інструмент «Перевірка новобудов» надає доступ до даних, необхідних для безпечного придбання нерухомого майна, у формах:
1) безоплатної перевірки, завдяки якій користувач отримує базові відомості протягом 24 годин з моменту подання заявки;
2) повної перевірки, яка проводиться на платній основі протягом 3 робочих днів та в результаті якої користувачу надається повний обсяг інформації та ґрунтовний висновок Адвокатського об’єднання «Танасишин, Михалевський і Партнери».

Основна (мінімально необхідна) інформація про те, як безпечно придбати квартиру у новобудові, викладена в інфографіці Адвокатського об’єднання “Танасишин, Михалевський і Партнери”/T&M boutique law firm/.

Прикрепленные файлы:
17039402_1860298187552535_1902186524267457953_o.jpg

Источник