Не пропусти

Новые требования к написанию названия юридических лиц

Зразки протоколу про створення ТзОВ та Статуту за новим законом та інші документи для бізнесу>>>>

statut1-298x300

Мін’юстом зареєстровано 17.10.2018 р. за № 1170/32622 власний наказ, яким викладено у новій редакції вимоги до написання найменування юридичної особи, її відокремленого підрозділу, громадського формування, що не має статусу юридичної особи, крім організації профспілки.

Новые требования к написанию названия юридических лиц

Зазначеними вимогами, зокрема, передбачено, що великі та малі літери, використані в установчих документах та при заповненні заяви у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, вважаються тотожними.

Назва юридичної особи береться у лапки та зазначається безпосередньо після організаційно-правової форми суб’єкта господарювання (крім органів державної влади, органів місцевого самоврядування, органів влади Автономної Республіки Крим, державних, комунальних організацій, закладів, установ).

Використання лапок у найменуванні юридичної особи не є ознакою для визначення тотожності найменувань.

Найменування відокремленого підрозділу має містити слова «відокремлений підрозділ» («філія», «представництво» тощо) та вказувати на належність до юридичної особи, яка створила зазначений відокремлений підрозділ.

Наказ набирає чинності з дня, що настає за днем опублікування.

/Наказ Мін’юсту від 17.10.2018 р. № 3236/5/

Джерело:

Вісник. Офіційно про податки