Не пропусти

Презентація Програми фінансово-кредитної підтримки суб’єктів малого та середнього підприємництва у місті Києві

 Новини від  ТОВ «ПРЯМІ ІНВЕСТИЦІЇ»

30 жовтня 2017 року з 11.00 до 13.00 в приміщенні IHub(вул. Хрещатик, 10) Київська міська влада презентуватиме Програму фінансово-кредитної підтримки суб’єктів малого та середнього підприємництва у місті Києві.

Київською міською владою на фінансово-кредитну підтримку у 2017 році передбачено 10 млн грн., у 2018 планується виділити 20 млн грн. За рахунок цих коштів для київських підприємців компенсуватиметься 50% номінальної відсоткової ставки, що встановлюється кредитним договором.

Реалізації цього проекту сприяє налагоджене партнерство Київської міської влади, уряду Німеччини, який через KfW (Німецька кредитна установа для відбудови) надав Німецько-Українському фонду позику в розмірі 10 млн євро, а також ініціатива ЄС EU4Business, яка виділила 5 млн євро на компенсацію валютних ризиків.

Завдяки такій співпраці для кінцевого позичальника відсоткова ставка буде найнижчою в Україні –  близько 7,5%!

Програма покликана, зокрема, запобігти спеціалізації малих та середніх підприємств переважно на торговельно-посередницькій діяльності. Адже фінансуватимуться пріоритетні для міста галузі промисловості, створення освітньої інфраструктури та надання послуг в сфері житлово-комунального господарства.

Розроблений механізм надання фінансово-кредитної підтримки  є максимально спрощеним для підприємців, процедура триватиме не більше одного місяця та не потребуватиме безпосереднього звернення підприємця до міської влади. Всі погодження відбуватимуться між банком-партнером та Київською міською держаною адміністрацією. Щоб стати учасником Програми достатньо відповідати лише чотирьом встановленим критеріям: розміщення виробничих потужностей,  вид діяльності, цільове призначення кредиту, власний внесок.

Впровадження Програми дозволить столичним підприємцям отримати поштовх для розвитку, модернізувати виробничі потужності, збільшити обсяги своєї продукції, створити нові робочі місця, допоможе малим підприємствам стати середніми, а середнім – великими.

Під час першої частини презентації у форматі панельної дискусії керівництво міста Києва, посол Федеративної республіки Німеччина Ернст Райхель, керівник Програм співробітництва представництва Європейського Союзу в Україні Беренд де Гроот, виконавчий директор Німецько-Українського фонда Олег Стринжа, ознайомлять присутніх з цілями та основними положеннями цієї Програми.

Друга частина презентації буде побудована у форматі workshop, під час якого підприємці зможуть дізнатися більше деталей щодо механізму отримання фінансово-кредитної підтримки, здійснити своєрідний «тест драйв» свого проекту. Фахівці Департаменту промисловості та розвитку підприємництва, Німецько-Українського фонду та банків-партнерів під час живого діалогу дадуть відповіді на актуальні питання.

ПРОГРАМА заходу 

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ 

 

Источник:

ООО «ПРЯМЫЕ ИНВЕСТИЦИИ»

http://directinvest.com.ua

Вы можете связаться с нами любым способом, который удобен для вас. 

Мы будем рады ответить на ваши вопросы

16729036_1062474827220906_6199334040452964035_n+38‎097 220 47 23

208ukr.direct.invest@gmail.com

Свяжитесь с нами в соцсетях:

завантаження