Не пропусти

Роз’яснено, яку інформацію суду можно отримати онлайн

image (10)

Селидівський міський суд Донецької області пояснив, яку інформацію суду можна отримати онлайн. Про це повідомила прес-служба суду.

Право на листування з судами електронною поштою юридичних і фізичних осіб забезпечено Законом України «Про доступ до публічної інформації» та Законом України «Про звернення громадян» виключно в частині звернення із запитами на отримання публічної інформації та зверненнями (пропозиціями, заявами, скаргами), на які не поширюється дія процесуального законодавства України.

«У зв’язку з цим доводимо до відома, що будь-які звернення (заяви, клопотання) по конкретних судових справах та запити на видачу процесуальних документів,  які надіслані до суду шляхом заповнення електронної форми звернення громадян або запитами на отримання публічної інформації, не є підставою для розгляду їх відповідно до Закону України «Про звернення громадян» та Закону України «Про доступ до публічної інформації», – йдеться у повідомленні.

У зв’язку з вищевикладеним  зазначені заяви будуть реєструватися в порядку передбаченому Інструкцією з діловодства в місцевих загальних судах, апеляційних судах областей, апеляційних судах міст Києва та Севастополя, Апеляційному суді Автономної Республіки Крим та Вищому спеціалізованому суді України з розгляду цивільних і кримінальних справ  затвердженої наказом ДСА України від 17 грудня 2013 року № 173 та розглянуті в порядку передбаченому процесуальним законодавством.

Джерело:

Українське право