Сьогодні ВККСУ долатиме негативні висновки стосовно Голови Ради суддів та Голови ВГСУ

Сьогодні Вища кваліфікаційна комісія суддів України у повному складі вирішуватиме, чи продовжить Голова Вищого господарського суду Богдан Львов участь у конкурсі до Верховного Суду.

Також ВККСУ планує розглянути  питання про підтвердження здатності ще 7 кандидатів, які за висновками Громадської ради не відповідають критерію доброчесності та професійної етики, здійснювати правосуддя у новому Верховному Суді.

Зокрема, Комісія розгляне інформацію щодо таких кандидатів: судді Верховного Суду України та Голови Ради суддів України Валентини Сімоненко, суддів Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ Вячеслава Наставного, Сергія Слинько та Тетяни Широян, судді Деснянського райсуду Києва Олени Лісовської й адвокатів Олени Фролової та Руслана Юхименка.

Крім того, Вища кваліфікаційна комісія суддів України продовжить розгляд питання щодо підтвердження здатності кандидатом на посаду судді Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду Стрижевською Анжелою здійснювати правосуддя у відповідному суді, питання щодо якої відкладається вже втретє.

Аби подолати негативні висновки ради доброчесності, Комісія має проголосувати не менше 11 голосами за підтвердження доброчесності цих кандидатів.

Нагадаємо, що ВККСУ вже розглянула 56 негативних висновків Ради доброчесності, із них підтримано 14, а 42 кандидатів Комісія залишила у конкурсі до Верховного Суду.  

 
Источник: ukrainepravo.com

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.