Стали відомі обсяги приватних інвестицій в українські стартапи

Стали відомі обсяги приватних інвестицій в українські стартапиУкраїнська асоціація венчурного і приватного капіталу (UVCA) вперше розкрила обсяг приватних інвестицій в українські стартапи за 2017 рік. Сума становила 126 мільйонів доларів, говориться в статті epravda.com.ua.

Про це повідомляється в щорічному огляді українського інвестиційного ринку Ukrainian Venture Capital and Private Equity Overview 2017, складеного в партнерстві з Deloitte.

Вперше в огляді представлений обсяг приватних інвестицій в українські компанії, сума яких становила 126,7 млн ​​на 14 угод.

Відзначається, що це дуже хороший показник, так як за останні три роки кількість приватних інвестицій в українські компанії не перевищувала 3-4 угоди.

 

У звіті також оприлюднені більш точні дані по залучених інвестиціях через ICO, загальна сума яких за 2017 рік становила 160,3 млн доларів за допомогою продажу токенів.

У 2017 році 19 українських компаній провели успішне ICO, серед них — Neuromation (71,6 млн доларів), DMarket (19,1 млн доларів), Propy (15,4 млн доларів).

 

Обсяг венчурних інвестицій за 2017 рік становив 268,6 млн на 89 українських компаній.

Таблоид: Что такое ICO и как принять в нем участие

 

У більшості угод фігурує Київ, інвестиції також отримали підприємства з Дніпра, Харкова, Одеси, Львова, Запоріжжя та Миколаєва.

 

Найбільш популярні сфери серед інвесторів — розробка програмного забезпечення, онлайн-сервіси та hardware.
Джерело:
Юридичний портал України: супровід, обслуговування