Суддю покарали за п’яне водіння

dlia-stranici1-300x114

Суддю Голосіївського районного суду міста Києва Олександра Бойка тимчасово відсторонено від здійснення правосуддя за те, що сів за кермо в нетверезому стані.

Як повідомили в прес-службі ВРП, дане рішення було прийняте під час засідання Другої Дисциплінарної палати 24 вересня, передає «ЗіБ».

Суддя Голосіївського райсуду Києва О.Бойко (на фото в центрі)

Дисциплінарна справа стосовно судді О. Бойка була відкрита на підставі вчинення суддею адміністративного правопорушення, передбаченого частиною першою статті 130 КУпАП. Вбачається, що суддя Голосіївського районного суду міста Києва О.Бойко 6 травня 2017 року керував транспортним засобом «Toyota» в стані алкогольного сп’яніння, чим порушив підпункт «а» пункту 2.9 Правил дорожнього руху України та скоїв правопорушення, передбачене частиною першою статті 130 КУпАП.

Суд притягнув порушника до адміністративної відповідальності та наклав на нього стягнення у виді штрафу із позбавленням права керування транспортними засобами строком на один рік. Суддя намагався оскаржити постанову суду, утім його апеляційну скаргу не задовольнили.

З огляду на викладене Друга Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя дійшла висновку, що поведінка судді О.Бойка підриває авторитет правосуддя та суспільну довіру до суду, а допущені суддею порушення законодавства можуть свідчити про наявність у його діях ознак дисциплінарного проступку, передбаченого статтею 106 Закону України «Про судоустрій і статус суддів».

Таким чином, було прийнято рішення про тимчасове відсторонення від здійснення правосуддя до ухвалення ВРП рішення про його звільнення з посади.

Джерело:

Закон і Бізнес