Суддю Голосіївського райсуду Києва Антонову відсторонили від посади

Суддю Голосіївського районного суду міста Києва Антонова Наталія тимчасово відсторонено від здійснення правосуддя на підставі рішення Першої Дисциплінарної палати. Про це повідомляє прес-центр судової влади.

«26 травня 2017 року Першою дисциплінарною палатою Вищої ради правосуддя розглянута дисциплінарна справа, відкрита за заявами Закревської Є.О. та заступника Генерального прокурора України Бачуна О.В. стосовно судді Голосіївського районного суду міста Києва Антонової Наталії, і прийняте рішення, згідно з яким зазначену суддю притягнуто до дисциплінарної відповідальності та застосовано до неї дисциплінарне стягнення у виді внесення подання Вищій раді правосуддя про звільнення з посади судді», — повідомляється на сайті.

Суддя вважається тимчасово відстороненим від здійснення правосуддя без ухвалення Вищою радою правосуддя окремого рішення.

Строк дії відсторонення судді від здійснення правосуддя – до ухвалення Вищою радою правосуддя рішення про звільнення з посади або скасування рішення Дисциплінарної палати.

Источник: ukrainepravo.com