Не пропусти

У Києві тотально анулюють дозволи на МАФи з пивом і вином

Наразі столичними інспекторами з благоустрою ведеться активний контроль усіх тимчасових споруд в місті. Вони фіксують наявність алковмісного напою, що продається у МАФі,  складають відповідний акт, який направляється на розгляд відповідної комісії для ануляції інформаційного талону та подальшого демонтажу.  Про це ТРК «Київ» повідомив заступник директора департаменту благоустрою КМДА Тарас Панчій.

-На сьогодні вже передано на анулювання 50 пакетів документів. Разом із тим, є великий відсоток свідомих підприємців, котрі зняли з продажу алконапої та ведуть далі свою підприємницьку діяльність у законному руслі, — розповів Тарас Панчій.- Алкогольні напої, що реалізуються у МАФах, важко проконтролювати: кому вони продаються, їх якість. Збувається алкоголь у таких кіосках цілодобово, що стає причиною нічних хуліганських витівок. Із загальної кількості звернень киян, 30% — це скарги на діяльність таких наливайок.Тому ухвалою Київради від 14.09.2017 № 4/3011 накладено заборону на продаж алковмісних напоїв у тимчасових спорудах. З МАФів, з якими укладено пайові угоди, прибирається функціонал з продажу будь-якого алкогольного напою.

 З початку року у Києві демонтували близько 800 незаконно розміщених тимчасових споруд. На сьогодні на території Києва розміщено 1700 незаконних споруд і 1200 об’єктів пересувної торгівлі. Ускладнюють ситуацію засоби пересувної торгівлі, які після демонтажу МАФів негайно займають звільнене місце, і в силу своєї мобільності  є важко доступними для демонтажу. Кожен киянин має змогу перевірити законність розміщення кожного МАФу на сайті  департаменту містобудування та архітектури.

Джерело