Не пропусти

УРЯД ВСТАНОВИВ НОВІ УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ РРО

Уряд встановив нові умови використання РРО

Уряд спростив умови здійснення діяльності у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг суб’єктам господарювання малого та середнього бізнесу з незначним обсягом розрахункових операцій.

Зокрема, постановою Кабміну від 18 грудня № 984, переглянуто Перелік окремих форм та умов проведення діяльності у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, яким дозволено проводити розрахункові операції без застосування РРО з використанням розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій, а також граничний розмір річного обсягу розрахункових операцій, при перевищенні якого є обов’язковим застосування РРО.

Уточнення граничного розміру річного обсягу розрахункових операцій (500 тис. гривень та 250 тис. гривень на один структурний (відокремлений) підрозділ) дозволить суб’єктам господарювання, до складу яких входять декілька окремих об’єктів торгівлі (надання послуг), не застосовувати РРО, у разі не перевищення граничного розміру розрахункових операцій кожним окремим об’єктом.

З Переліку виключено форми та умови підприємницької діяльності, при здійсненні яких суб’єкти господарювання обов’язково повинні застосовувати РРО.

Зменшення витрат суб’єктів господарювання при продажу товарів та наданні послуг в незначних обсягах дозволить направити вивільнені кошти на розвиток підприємницької діяльності.

Джерело:

Українське право