Не пропусти

Визнання права власності та звільнення майна із під арешту

При виникненні ситуацій, коли доводиться відстоювати свої права на майно, варто звернутися за професійною юридичною допомогою до адвоката, який правильно оцінить ситуацію, що склалася, зробить всі необхідні дії, захистить право власності на майно. Вкрай часто такі суперечки доводиться вирішувати в судовому порядку, а це вимагає певних знань, якими володіють досвідчені адвокати.

В результаті якихось необачних дій, виникають такі обставини, як арешт майна власника та інші обтяження. Арешт на майно власника та встановлення інших обтяжень можливе виключно за рішенням суду або винесенням постанови державного або приватного виконавця, в рамках примусового виконання судового рішення.

Однак, дуже часто трапляється, що обставини, які були підставою для винесення рішення суду та примусового стягнення боргу перестали існувати, і власник бажає зняти всі обтяження і розпочати нове життя, але не знає як це зробити.

Також буває, що винесене рішення про арешт майна, суттєво порушує права інших осіб, в тому числі на користування цим майном.

Скасування арешту майна та інших обтяжень відбувається в більшості випадків виключно шляхом подачі скарги (позову) до суду. Юрисдикція суду, до якого необхідно буде направити звернення різниться від особи, яка заявляє про своє порушене право. Також, від того до якого суду буде направлено звернення залежить і сума судового збору, в деяких випадках судовий збір може бути взагалі відсутній.

Як результат проведення вказаних дій, буде рішення суду про повне звільнення майна з-під арешту та можливе скасування інших обтяжень щодо особи.

Адвокатське бюро «Довженко та партнери» пропонує Вам правові послуги щодо захисту прав власності на майно та зняття (скасування) арешту з майна.

Також Ви зможете скористуватися нашим сервісом на веб порталі інтернет магазину юридичних документів та придбати наступні зразки позовних заяв.

Зразки позовних заяв про захист права власності та зняття арешту з майна (адмінстративне судочинство):

docЗразок позовної заяви про визнання бездіяльності протиправною та зобов’язання вчинити певні дії (з посиланням на постанову суду за цією позовною заявою);

docЗразок позовної заяви про визнання бездіяльності суб’єкта владних повноважень протиправною та зобов’язання вчинити певні дії (про звільнення успадкованого майна з під арешту);

docЗразок позовної заяви про визнання дій протиправними та зобов’язання вчинити певні дії (з посиланням на постанову суду за цією позовною заявою);

docЗразок позовної заяви про зобов’язання вчинити певні дії, закінчення виконавчого провадження та звільнення майна з-під арешту (з посиланням на постанову суду за цією позовною заявою);

docЗразок позовної заяви про зобов’язання вчинити певні дії, звільнення майна з-під арешту (з посиланням на постанову суду за цією позовною заявою).

Зразки позовних заяв про захист права власності та зняття арешту з майна (цивільне судочинство):

docЗразок позовної заяви про визнання права власності на майно та звільнення із під арешту автомобіль

docЗразок позовної заяви про захист прав споживача, визнання права власності на предмет фінансового лізингу та зняття з нього арешту

docЗразок позовної заяви про звільнення майна з-під арешту з посиланням на судове рішення за цією позовною заявою

docЗразок позовної заяви про звільнення успадкованого майна з-під арешту

docЗразок позовної заяви про зняття арешту з майна з додатком – зразок клопотання про витребування доказів (процесуальне правонаступництво)

docЗразок позовної заяви про припинення обтяження і виключення з реєстру обтяжень рухомого майна запису про обтяження заставою транспортного засобу

docЗразок скарги на бездіяльність державного виконавця та зобов’язання вчинити певні дії з посиланням на ухвалу суду за цією скаргою

Зразки позовних заяв про визнання права власності (цивільне судочинство).

docЗразок позовної заяви про визнання права власності на квартиру та гаражний бокс в порядку спадкування з посиланням на судове рішення за цією позовною заявою.

doc Зразок позовної заяви про визнання майнових прав на об’єкт інвестування.

doc Зразок позовної заяви про визнання права власності в порядку спадкування за законом.

doc Зразок позовної заяви про визнання протиправним та скасування рішення про державну реєстрацію та їх обтяжень та зобов’язання поновити запис про право власності на квартиру.

doc Зразок позовної заяви про встановлення факту проживання однією сім’єю без шлюбу та визнати спільною сумісною власністю на майно.

Сподіваємося, що вони будуть корисні для Вас!

Контакти:

тел: +38 (097) 983-37-77
тел: +38 (093) 245-37-77
тел: +38 (066) 986-07-77