У НААУ створено два нові комітети

Рада адвокатів України створила два нові комітети. Рішення було прийнято під час засідання 26 травня, пише сайт Національної асоціації адвокатів України.

Комітет з питань інформаційної політики очолив адвокат Вадим Хабібуллін. Комітет утворений з метою інформаційного суверенітету НААУ та органів адвокатського самоврядування, сприяння поширенню суспільно важливої інформації про діяльність адвокатури, забезпечення функціонування інформаційних ресурсів НААУ та органів адвокатського самоврядування.

Комітет націлений як на висвітлення діяльності адвокатури, так і на забезпечення захисту інформаційного простору від зовнішніх впливів.

Головою Комітету з наближення системи адвокатури України до європейських правових стадартів став адвокат Андрій Давиденко. Комітет консолідуватиме напрацювання щодо реформи адвокатури у відповідно до кращих європейських практик та стандартів. Таким чином буде підвищена ефективність співпраці з міжнародними професійними організаціями та ключовими європейськими інституціями для подальшого розвитку та зміцнення незалежності української адвокатури.


Источник: ukrainepravo.com