У ВССУ назвали 4 напрями змін КПК

Узагальнення та аналізи судової практики, проведені ВССУ як судом касаційної інстанції, виявили окремі проблемні питання, вирішення яких потребує внесення змін та доповнень до норм Кримінального процесуального кодексу.

Лист з пропозиціями щодо внесення змін до КПК Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ надіслав до Комітету Верховної Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності
Документ містить пропозиції і обгрунтування щодо внесення змін у 4 напрямах:
1. Щодо надання дозволу на проведення позапланових перевірок у кримінальному провадженні.
2. Щодо необхідності вдосконалення процесуальних механізмів застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою у кримінальному
провадженні.
3. Стосовно вдосконалення процесуальних механізмів розгляду слідчим суддею скарг на рішення, дії чи бездіяльність слідчого чи прокурора під час досудового розслідування.
4. Щодо необхідності додаткового законодавчого забезпечення процесуального порядку відновлення втраченого кримінального провадження, розгляду кримінальних проваджень та виконання судових рішень у зв’язку з проведенням антитерористичної операції та проваджень, підсудним судам на тимчасово окупованій території.

Джерело: ЗіБ
Источник: legalans.com