ЯКЩО КРЕДИТОР ПОВТОРНО НЕ ЗВЕРНУВСЯ ДО ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ ПРО СТЯГНЕННЯ БОРГУ, ЯК ЗНЯТИ АРЕШТ В ЦЬОМУ ВИПАДКУ?

Фабула справи

На підставі судового рішення, яке набуло законної сили, судом було видано виконавчий лист на підставі якого Державною виконавчою службою було відкрито виконавче провадження.

Вході проведення виконавчих дій Державною виконавчою службою у зв’язку з неможливістю виконання судового рішення було винесено постанову про повернення виконавчого документа стягувачеві.

Після повернення виконавчого листа стягувач (кредитор за кредитом) повторно не звернувся до органів виконавчої служби в зазначений законом строк. Тому з цих підстав кредитор втратив право на стягнення боргу за рішенням суду.

Під час виконання виконавчого провадження на все майно боржника за кредитним договором був накладений арешт та по закінченню (завершенню) виконавчого провадження не був  знятий, та не припинений. За письмовим зверненням власника майна про звільнення майна із під арешту, державною виконавчою службою було відмовлено.

З цього приводу юристами була підготовлена позовна заява та подана до суду. За судовим рішенням по цій справі позов задоволений  та звільнено  з-під арешту та заборони відчуження належне власнику майно.

З позовною заявою та судовим рішенням можна ознайомитись шляхом завантаження зразку позову з посиланням на судове рішення за ним.

  Зразок позовної заяви про звільнення майна з-під арешту (з посиланням на судове рішення за цією позовною заявою)