З 7 листопада АСЦК ІДД ДФС буде видавати виключно нові сертифікати. «Старі» ЕЦП залишаться чинними

Бланк-документу-для-завантаження3

З 7 листопада 2018 року АСЦК ІДД ДФС почне формувати усім своїм клієнтам виключно кваліфіковані сертифікати. ЕЦП, сформовані до 07.11.2018 р. будуть і надалі обслуговуватись до закінчення їх строку чинності

АСЦК ІДД ДФС нагадує, що 7 листопада 2018 року наберуть чинності основні положення Закону «Про електронні довірчі послуги». Більше про це закон ми писали в аналітиці.

Своєю чергою, АЦСК ІДД ДФС, як кваліфікований надавач електронних довірчих послуг, з 7 листопада 2018 року почне формувати усім своїм клієнтам виключно кваліфіковані сертифікати. Такі сертифікати, як і раніше, будуть використовуватись користувачами електронних довірчих послуг для подання електронної звітності, організації електронного документообігу, отримання адміністративних послуг в електронному вигляді тощо.

Водночас посилені сертифікати відкритих ключів, що були сформовані до 07.11.2018 р., будуть і надалі обслуговуватись АЦСК ІДД ДФС до закінчення їх строку чинності.

Додатково повідомляємо, що найближчим часом на інформаційному ресурсі АЦСК ІДД ДФС буде розміщено нові форми реєстраційних карток, які необхідно буде використовувати для отримання електронних довірчих послуг починаючи з 07.11.2018 р. Про це повідомимо додатково.

Джерело:

Новина опублікована із сайту ДЕБЕТ-КРЕДИТ