Не пропусти

Зразки договорів доручення. Послуги зі складання договорів доручення

Картинки по запросу договір доручення

За договором доручення одна сторона (повірений) зобов’язується вчинити від імені та за рахунок другої сторони (довірителя) певні юридичні дії. Правочин, вчинений повіреним, створює, змінює, припиняє цивільні права та обов’язки довірителя.

Договором доручення може бути встановлено виключне право повіреного на вчинення від імені та за рахунок довірителя всіх або частини юридичних дій, передбачених договором. У договорі можуть бути встановлені строк дії такого доручення та (або) територія, у межах якої є чинним виключне право повіреного.

Предметом договору доручення можуть бути тільки юридичні дії повіреного. Тобто такі дії, що мають юридичне значення – підписання документів, укладення угод тощо. Але, виконуючи юридичні дії, повірена особа виконує і фактичні дії — пошук контрагентів, наведення довідок, огляд майна тощо.

Мета договору доручення — здійснення повіреним прав довірителя, набуття, зміна і припинення для нього прав та обов’язків шляхом здійснення угод.

Характерним для договору доручення є те, що повірений виступає як представник свого довірителя перед третіми особами.

Адвокатське бюро «Довженко та партнери» пропонує послуги зі складання договорів доручення.

Якщо у вас є потреба в складанні договору, наші спеціалісти допоможуть вам скласти договір з урахуванням ваших побажань та особливостей договору.

Також Ви зможете скористуватися нашим сервісом на веб порталі інтернет магазину юридичних документів та придбати наступні зразки договорів:

docЗразок договору доручення на укладення договору купівлі-продажу товару з метою продажу його Довірителем

docЗразок договору доручення на укладення договрів купівлі-продажу, перевезення та зберігання дорогоційних металів

docЗразок договору доручення з позаштатним працівником (працює за цивільним договором підряду) на використання коштів під авансовий звіт на закупівлю матеріальних цінностей

docЗразок договору доручення на укладання договору поставки

docПримірний зразок договору доручення

Ми постійно поновлюємо даний розділ новими зразками договорів.

Сподіваємося, що вони будуть корисні для Вас!

Контакти:

тел: +38 (097) 983-37-77
тел: +38 (093) 245-37-77
тел: +38 (066) 986-07-77