Не пропусти

Зразки позовних заяв про визнання недійсним договорів (до суду загальної юрисдикції)

Юридична компанія «МОЄ ПРАВО ІНФОРМ» пропонує до Вашої уваги  зразки позовних заяв про визнання недійсним договорів  за вимогами нового цивільно процесуального кодексу України.

Деякі зразки заяв опубліковані з посиланням на рішення суду у за цими позовними заявами (як за нормами старого ЦПК України, так і за нормами нового ЦПК України).

Зразки позовних заяв є платними та розміщенні в Юридичному кабінеті – онлайн

на сайті documenti.com.ua.

В списку наведені зразки документів в форматі Word (*.doc).

У випадку, якщо після оплати документу з будь яких причин зразок документу не завантажиться, повідомте нас про це в онлайн чаті сайту або надішліть повідомлення на електрону адресу [email protected] чи у Facebook на офіційну сторінку «Юридичний кабінет», або зателефонуйте:

тел: +38 (097) 983-37-77
тел: +38 (093) 245-37-77
тел: +38 (066) 986-07-77

Зразки позовних заяв про визнання недійсним договорів  за вимогами нового цивільно процесуального кодексу України:

Скачати:

doc Зразок позовної заяви про визнання недійсним правочину з продажу транспортного засобу, який перебуває під арештом (за новим ЦПК України)

 

Незабаром будуть опублікованні інші зразки позовних заяв

Самостійне використання зразків позовних заяв без поради адвоката може вплинути негативно для позитивного вирішення вашої судової справи. Радимо звернутися  до фахівців права юридичної компанії «МОЄ ПРАВО ІНФОРМ».

Веб-ресурс «documenti.com.ua» це інформаційна Інтернет платформа, яка безперечно стане в нагоді для кожного, хто відповідально ставиться до складання документів: від студента до власника бізнесу або професійного юриста.

На даному сайті Ви знайдете високоякісні процесуальні документи, підготовлені досвідченими адвокатами в реальних справах, в «примітках» (за наявності в реєстрі) обов’язково зазначається посилання на рішення у Єдиному реєстрі судових рішень (ЄРСР).

image (10)