Не пропусти

Зразок апеляційної скарги на ухвалу Господарського суду про видачу дублікату наказу

Похожее изображение

Зразки апеляційних скарг по господарським справам за новим господарським процесуальним кодексом 

Відповідно до статті 257 нового Господарського процесуального кодексу України в редакції Закону України № 2147-VIII від 03 жовтня 2017 року, який набрав чинності  з 15 грудня 2017 рок, апеляційна скарга подається безпосередньо до суду апеляційної інстанції.

Одночасно, пункт 17.5 Перехідних положень цієї редакції ГПК України закріпив, що до дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи апеляційні та касаційні скарги подаються учасниками справи до або через відповідні суди, а матеріали справ витребовуються та надсилаються судами за правилами, що діяли до набрання чинності цією редакцією Кодексу. У разі порушення порядку подання апеляційної чи касаційної скарги відповідний суд повертає таку скаргу без розгляду.

Предмет оскарження:

Рішенням Господарського суду міста позовні вимоги задоволено повністю. На примусове виконання рішення видано наказ.

Сторона у справі не погоджується з прийнятою ухвалою суду та вважає, що ухвала Господарського суду прийнята без всебічного з’ясування обставин справи та дослідження наданих доказів, зокрема судом не враховано наявність постанов про відкриття виконавчого провадження, актів державного виконавця платіжних доручень, судових витрат.

Апеляційна скарга на ухвалу Господарського суду про видачу дублікату наказу

До Київського апеляційного господарського суду

04116, м. Київ, вул. Шолуденка,1

                                             Суддя І інстанції ___________
Справа №______

        Апелянт (Відповідач): Товариство з обмеженою відповідальністю
                                              «ПІДПРИЄМСТВО-2»
                                             Код ЄДРПОУ _______________
Юридична адреса:
___________________
Фактична адреса:
___________________
Тел. ______________

Електронна адреса: _________

Позивач: Товариство з обмеженою відповідальністю
                                            «ПІДПРИЄМСТВО-1»
Код ЄДРПОУ _______________
Юридична адреса:
___________________
Фактична адреса:
___________________
Тел. ______________

Електронна адреса: _________

АПЕЛЯЦІЙНА СКАРГА
         на Ухвалу Господарського суду міста Києва від ________ 201_ року

 про видачу дублікату наказу

 Товариство з обмеженою відповідальністю «ПІДПРИЄМСТВО-1» (надалі – позивач) звернувся до суду з позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю «ПІДПРИЄМСТВО-2» (надалі апелянт або відповідач) про зобов’язання відповідача передати житловий комплекс будинку ____________на баланс позивача.

Рішенням Господарського суду міста Києва від __ ___.200__ року у справі № ____ позовні вимоги задоволено повністю. На примусове виконання рішення __ ___.200__ року  видано наказ.

__ ___.200__ року  Позивач звернувся  до Господарського суду міста Києва з заявою про видачу дублікату наказу, у зв’язку із його втратою та неможливістю пред’явлення до виконання.

Ухвалою Господарського суду м. Києва від __ ____ 200_ року у справі № _____ задоволено заяву позивача про видачу дубліката виконавчого документу (наказу).

Відповідно до п. 1 ч. 1 ст. 254 Господарського процесуального кодексу України, учасники справи, особи, які не брали участі у справі, якщо суд вирішив питання про їхні права, інтереси та (або) обов’язки, мають право подати апеляційну скаргу на рішення суду першої інстанції.

Відповідно до ч 1. ст. 256 Господарського процесуального кодексу України, Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом десяти днів з дня її проголошення.

Товариство з обмеженою відповідальністю «ПІДПРИЄМСТВО-2» (надалі – апелянт або відповідач) не погоджується з прийнятою ухвалою суду та вважає, що ухвала Господарського суду міста Києва, яка оскаржується  прийнята без всебічного з’ясування обставин справи та дослідження наданих доказів, зокрема судом не враховано наявність постанов про відкриття виконавчого провадження від ___ ____ 200_р. та від ___ ____ 200_р., актів державного виконавця від ___ ____ 200_р. та ___ ____ 200_р. платіжних доручень № ___ від ___ ____ 200_р. про сплату ______ грн. судових витрат, а тому повинна бути скасована, виходячи з наступного.

Повний текст документу можна отримати після повної його оплати

Завантажити:

 docАпеляційна скарга на ухвалу Господарського суду про видачу дублікату наказу