Не пропусти

Зразок апеляційної скарги на ухвалу про визнання наказу таким, що не підлягає виконанню

images

 Зразки апеляційних скарг по господарським справам за новим господарським процесуальним кодексом

Відповідно до статті 257 нового Господарського процесуального кодексу України в редакції Закону України № 2147-VIII від 03 жовтня 2017 року, який набрав чинності  з 15 грудня 2017 рок, апеляційна скарга подається безпосередньо до суду апеляційної інстанції.

Одночасно, пункт 17.5 Перехідних положень цієї редакції ГПК України закріпив, що до дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи апеляційні та касаційні скарги подаються учасниками справи до або через відповідні суди, а матеріали справ витребовуються та надсилаються судами за правилами, що діяли до набрання чинності цією редакцією Кодексу. У разі порушення порядку подання апеляційної чи касаційної скарги відповідний суд повертає таку скаргу без розгляду.

Предмет оскарження:

Ухвалою Господарського суду відмовлено в задоволенні заяви про визнання наказу Господарського суду таким, що не підлягає виконанню.

Сторона у справі з ухвалою господарського суду не погоджується, так як судом порушенні норми матеріального права, а саме ст. 601 ЦК України та ст. 203 ГК України, тобто наказ Господарського суду не підлягає виконанню у зв’язку з заліком зустрічних однорідних вимог за зобов’язаннями, що виникли за договором.

Апеляційна скарга на ухвалу про визнання наказу таким, що не підлягає виконанню

До Харківського апеляційного господарського суду

____________м. Харків, вул. Незалежності ,1

через: господарський суд Харківської області

                                             Суддя І інстанції ___________ 
                                             Справа №______

        Апелянт (Відповідач): Товариство з обмеженою відповідальністю
                                              «Автодор»
                                             Код ЄДРПОУ _______________
Юридична адреса:
___________________
Фактична адреса:
___________________
Тел. ______________

Електронна адреса: _________

                      Позивач: Товариство з обмеженою відповідальністю
                                            «Регіон»
Код ЄДРПОУ _______________
Юридична адреса:
___________________
Фактична адреса:
___________________
Тел. ______________

Електронна адреса: _________

Копія ухвали господарського суду Харківської області

отримана _______________________________

АПЕЛЯЦІЙНА СКАРГА
         на Ухвалу Господарського суду Харківської області про визнання наказу Господарського суду Харківської області у справі № 922/_____ від _____ 201_ року таким, що не підлягає виконанню

Ухвалою Господарського суду Харківської області від _____ 2018 року (суддя _____) відмовлено в задоволенні заяви ТОВ “Автодор” про визнання наказу Господарського суду Харківської області у справі № 922/_____ від _____ 201_ року таким, що не підлягає виконанню у розмірі _____ грн.

ТОВ “Автодор” з ухвалою місцевого господарського суду не погоджується, так як судом порушенні норми матеріального права, а саме ст. 601 ЦК України та ст. 203 ГК України, тобто наказ Господарського суду Харківської області у справі № 922/_____ від _____ 2015 року не підлягає виконанню у розмірі _____ грн. у зв’язку з заліком зустрічних однорідних вимог за зобов’язаннями, що виникли за договором від _____2012 року № _____ та були стягнуті рішенням Одеського апеляційного господарського суду від _____ 2016 року у справі № 916/_____, та за зобов’язаннями, викладеними у рішенні Господарського суду Харківської області від _____ 2015 року у справі № 922/_____, що виникли за договором  від_____ 2013 року №_____.

Повний текст документу можна отримати після повної його оплати

Завантажити:

docАпеляційна скарга на ухвалу про визнання наказу таким, що не підлягає виконанню