Зразок апеляційної скарги на ухвалу про визнання наказу таким, що не підлягає виконанню

 
Предмет оскарження:
 
Ухвалою Господарського суду відмовлено в задоволенні заяви про визнання наказу Господарського суду таким, що не підлягає виконанню.
 
Сторона у справі з ухвалою господарського суду не погоджується, так як судом порушенні норми матеріального права, а саме ст. 601 ЦК України та ст. 203 ГК України, тобто наказ Господарського суду не підлягає виконанню у зв’язку з заліком зустрічних однорідних вимог за зобов’язаннями, що виникли за договором.

Довідка. Відповідно до статті 257 нового Господарського процесуального кодексу України в редакції Закону України № 2147-VIII від 03 жовтня 2017 року, який набрав чинності  з 15 грудня 2017 рок, апеляційна скарга подається безпосередньо до суду апеляційної інстанції.

Одночасно, пункт 17.5 Перехідних положень цієї редакції ГПК України закріпив, що до дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи апеляційні та касаційні скарги подаються учасниками справи до або через відповідні суди, а матеріали справ витребовуються та надсилаються судами за правилами, що діяли до набрання чинності цією редакцією Кодексу. У разі порушення порядку подання апеляційної чи касаційної скарги відповідний суд повертає таку скаргу без розгляду.

До Харківського апеляційного господарського суду

____________м. Харків, вул. Незалежності ,1

через: господарський суд Харківської області

                                             Суддя І інстанції ___________ 
                                             Справа №______

        Апелянт (Відповідач): Товариство з обмеженою відповідальністю
                                              «Автодор»
                                             Код ЄДРПОУ _______________
Юридична адреса:
___________________
Фактична адреса:
___________________
Тел. ______________

Електронна адреса: _________

                      Позивач: Товариство з обмеженою відповідальністю
                                            «Регіон»
Код ЄДРПОУ _______________
Юридична адреса:
___________________
Фактична адреса:
___________________
Тел. ______________

Електронна адреса: _________

Копія ухвали господарського суду Харківської області

отримана _______________________________

 

АПЕЛЯЦІЙНА СКАРГА
         на Ухвалу Господарського суду Харківської області про визнання наказу Господарського суду Харківської області у справі № 922/_____ від _____ 201_ року таким, що не підлягає виконанню

Ухвалою Господарського суду Харківської області від _____ 2017 року (суддя _____) відмовлено в задоволенні заяви ТОВ «Автодор» про визнання наказу Господарського суду Харківської області у справі № 922/_____ від _____ 2015 року таким, що не підлягає виконанню у розмірі _____ грн.

ТОВ «Автодор» з ухвалою місцевого господарського суду не погоджується, так як судом порушенні норми матеріального права, а саме ст. 601 ЦК України та ст. 203 ГК України, тобто наказ Господарського суду Харківської області у справі № 922/_____ від _____ 2015 року не підлягає виконанню у розмірі _____ грн. у зв’язку з заліком зустрічних однорідних вимог за зобов’язаннями, що виникли за договором від _____2012 року № _____ та були стягнуті рішенням Одеського апеляційного господарського суду від _____ 2016 року у справі № 916/_____, та за зобов’язаннями, викладеними у рішенні Господарського суду Харківської області від _____ 2015 року у справі № 922/_____, що виникли за договором  від_____ 2013 року №_____.

Так, фактично сума заборгованості ТОВ «Регіон» перед ТОВ «Автодор» за зобов’язаннями, викладеними у рішенні Одеського апеляційного господарського суду по справі № 916/_____ від _____ 2016 у розмірі _____ грн. може бути погашена за рахунок зустрічної вимоги відповідача до позивача за зобов’язаннями, викладеними у рішенні Господарського суду Харківської області по справі N 922/_____ від _____ 2015 року у розмірі _____ грн.

Повний текст документу можна отримати після повної його оплати за посиланням:

Зразок апеляційної скарги на ухвалу про визнання наказу таким, що не підлягає виконанню