Не пропусти

Зразок апеляційної скарги на ухвалу про зупинення провадження у справі

images

Зразки апеляційних скарг по господарським справам за новим господарським процесуальним кодексом

Предмет оскарження:

Ухвалою господарського суду зупинено провадження у справі до вирішення по суті Господарським судом міста Києва іншої справи та набрання законної сили рішення суду в іншій справі.

Апелянт не погоджується з зазначеною ухвалою, вважає її такою, що прийнята з порушенням норм процесуального права, а саме суд  першої інстанції не зазначив яким чином розгляд іншої справи унеможливлює розгляд заявлених позовних вимог у даній справі, не зазначив, які саме обставини не можуть бути встановлені господарським судом самостійно при вирішенні даної справи та яким чином встановлені в іншій справі обставини вплинуть на оцінку доказів, якими сторони обґрунтовують свої доводи у даній справі, виходячи із предмета, підстав позову.

Довідка. Відповідно до статті 257 нового Господарського процесуального кодексу України в редакції Закону України № 2147-VIII від 03 жовтня 2017 року, який набрав чинності  з 15 грудня 2017 рок, апеляційна скарга подається безпосередньо до суду апеляційної інстанції.

Одночасно, пункт 17.5 Перехідних положень цієї редакції ГПК України закріпив, що до дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи апеляційні та касаційні скарги подаються учасниками справи до або через відповідні суди, а матеріали справ витребовуються та надсилаються судами за правилами, що діяли до набрання чинності цією редакцією Кодексу. У разі порушення порядку подання апеляційної чи касаційної скарги відповідний суд повертає таку скаргу без розгляду.

Апеляційна скарга на ухвалу про зупинення провадження у справі

 До Київського апеляційного господарського суду

04116, м. Київ, вул. Шолуденка,1

через: господарський суд м. Києва  

Суддя І інстанції ___________ 
Справа №______

        Апелянт (Відповідач): Банк України

                                             Код ЄДРПОУ _______________
Юридична адреса:
___________________
Фактична адреса:

                                             ___________________
Тел. ______________

Електронна адреса: _________

                      Позивач: Товариство з обмеженою відповідальністю
                                            «Готель»
Код ЄДРПОУ _______________
Юридична адреса:
___________________
Фактична адреса:
___________________
Тел. ______________

Електронна адреса: ________

Копія ухвали господарського суду м. Києва

отримана_______________________________

АПЕЛЯЦІЙНА СКАРГА

на Ухвалу Господарського суду міста Києва від _____ 2017 року  про зупинення провадження

у справі № 910/16___/17

Ухвалою господарського суду міста Києва від _____ 2017  року зупинено провадження у справі № 910/16___/17 до вирішення по суті Господарським судом міста Києва справи № 910/15___/17 та набрання законної сили рішення суду у зазначеній справі.

Зупиняючи провадження у даній справі суд першої інстанції посилаючись на ч. 3 ст. 653 ЦК України  зазначив, що оскільки договір змінюється або розривається у судовому порядку, зобов’язання змінюється або припиняється з моменту набрання рішенням суду про зміну або розірвання договору законної сили.

Таким чином, місцевий господарський суд дійшов висновку, що розгляд господарської справи № 910/16___/17 неможливий до вирішення по суті Господарським судом міста Києва справи № 910/15___/17 та набрання законної сили рішенням суду у зазначеній справі, оскільки прийняття рішення у справі № 910/15___/17 та розірвання Іпотечного договору № ___ від _____ 2010 року, укладеного між Банком України та Приватним акціонерним товариством «Готель», або  прийняття  рішення про  відмову  у  задоволенні такого  позову,  може вплинути на подання і оцінку доказів у справі № 910/16___/17, зокрема, щодо фактів, які мають преюдиціальне значення.

Апелянт не погоджується з зазначеною ухвалою, вважає її такою, що прийнята з порушенням норм процесуального права, а саме суд  першої інстанції не зазначив яким чином розгляд справи №910/15___/17 унеможливлює розгляд заявлених позовних вимог у даній справі, не зазначив, які саме обставини не можуть бути встановлені господарським судом самостійно при вирішенні даної справи та яким чином встановлені в іншій справі обставини вплинуть на оцінку доказів, якими сторони обґрунтовують свої доводи у даній справі, виходячи із предмета, підстав позову.

Повний текст документу можна отримати після повної його оплати

Завантажити:

doc Апеляційна скарга на ухвалу про зупинення провадження у справі