Не пропусти

Зразок позовної заяви про визнання протиправної бездіяльності та зобов'язання вчинити дії з посиланням на судове рішення за цією позовною заявою

image (10)

Юридичний кабінет – онлайн «МОЄ ПРАВО ІНФОРМ»  пропонує новий зразок позовної заяви про визнання бездіяльності суб’єкта владних повноважень протиправною та зобов’язання вчинити певні дії (про звільнення успадкованого майна з під арешту).

Обставини справи: — Між позивачем та ТОВ «Інвестиційно-розрахунковий центр» був укладений депозитний договір (тип договору «Суперкапітал» (Новий).

ТОВ «Інвестиційно-розрахунковий центр» були достроково поверненні кошти за договором депозиту та перераховані на поточний рахунок позивача, відкритому у ПАТ «Банк Михайлівський».

Позивач звернувся з письмовою заявою до ліквідатора ВГФО ПАТ “Банк Михайлівський”  про включення його до переліку вкладників.

Позивачу було відмовлено в задоволенні заяви посилаючись на відсутність правових підстав для включення його до Переліку рахунків, за якими вкладники мають право на відшкодування коштів за вкладами за рахунок Фонду гарантування вкладів.

Предмет позову: – Зобов’язати уповноважену особу Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію ПАТ «Банк Михайлівський» подати до ФГВФО додаткову інформацію щодо позивача — як вкладника ПАТ «Банк Михайлівський», який має право на відшкодування коштів за рахунок Фонду гарантування вкладів фізичних осіб за договором банківський «поточний рахунок «Ощадний».