Не пропусти

Зразок позовної заяви про визнання протиправної бездіяльності та зобов'язання вчинити дії з посиланням на судові рішення за цією позовною заявою

Інформаційно-правовий бізнес портал «МОЄ ПРАВО ІНФОРМ» пропонує новий зразок позовної заяви про визнання бездіяльності суб’єкта владних повноважень протиправною та зобов’язання вчинити певні дії (про звільнення успадкованого майна з під арешту).

Обставини справи: Між позивачем (вкладником) та ПАТ «Банк Михайлівський» був укладений договір про передачу через ПАТ «Банк Михайлівський» у власність ТОВ «Інвестиційно-розрахунковий центр» грошових коштів. Зазначені грошові кошти ТОВ «Інвестиційно-розрахунковий центр» були перераховані на поточний рахунок вкладника у ПАТ “Банк Михайлівський”. Ліквідатор ВГФО ПАТ “Банк Михайлівський” відмовив вкладику включити його до переліку вкладників.

Предмет позову: – Зобов’язати уповноважену особу Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію ПАТ «Банк Михайлівський» подати до ФГВФО додаткову інформацію щодо позивача – як вкладника ПАТ «Банк Михайлівський», який має право на відшкодування коштів за рахунок ФГВФО за договором банківський «поточний рахунок для обслуговування строкового вкладу (депозит)».

Даний зразок можна придбати в Юридичному кабінеті — онлайн за посиланням:

doc Зразок позовної заяви про визнання протиправної бездіяльності та зобов’язання вчинити дії з посиланням на судові рішення за цією позовною заявою