Зразок позовної заяви про визнання виконавчого напису нотаріуса таким, що не підлягає виконанню з посиланням на судове рішення за цією позовною заяву (за новим ЦПК України)

image (10)

Юридичний кабінет – онлайн «МОЄ ПРАВО ІНФОРМ» пропонує новий зразок позовної заяви про визнання виконавчого напису нотаріуса таким, що не підлягає виконанню з посиланням на судове рішення за цією позовною заяву (за новим ЦПК України)

Обставини справи:

Між Публічним акціонерним товариством Комерційний Банк «ПриватБанк» та позичальником (позивачем) був укладений кредитний договір.

Дніпровським районним судом м. Києва було відмовлено ПАТ Комерційний банк «ПриватБанк» в задоволенні позову про стягнення заборгованості з позичальника за кредитним договором.

Через 2 роки після набуття законної сили зазначеного рішення суду за заявою ПАТ Комерційний банк «ПриватБанк» приватним нотаріусом видано виконавчий напис, за яким визначено стягнути з позичальника заборгованість за вказаним кредитним договором.

З цього приводу за заявою стягувача (ПАТ КБ «ПриватБанк») державним виконавцем Дніпровського районного відділу ДВС міста Києва  було відкрито виконавче провадження.

Предмет позову:

Визнання виконавчого напису нотаріуса, за яким визначено стягнути з боржника борг за кредитним договором на користь стягувача ПАТ КБ «Приватбанк», таким, що не підлягає виконанню.