Не пропусти

Зразок скарги щодо дисциплінарного проступку судді та заяв про порушення суддею чи прокурором вимог щодо несумісності

   Результат пошуку зображень за запитом "дисциплінарного проступку судді"

 

                                                                                                                                                            ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                                                                      рішенням Вищої ради правосуддя

                                                                                                                      14 лютого 2017 року № 269/0/15-17

Згідно з частиною першою статті 106 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» суддю може бути притягнуто до дисциплінарної відповідальності в порядку дисциплінарного провадження. Відповідно до частини першої статті 107 цього Закону право на звернення зі скаргою щодо дисциплінарного проступку судді (дисциплінарною скаргою) має будь-яка особа; громадяни здійснюють таке право особисто або через адвоката, юридичні особи – через адвоката, органи державної влади та органи місцевого самоврядування – через своїх керівників або представників.

Частиною третьою статті 107 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» передбачено, що Вища рада правосуддя затверджує та розміщує на офіційному веб-порталі судової влади зразок дисциплінарної скарги.

Згідно з частинами першою та другою статті 39 Закону України «Про Вищу раду правосуддя» Рада відкриває та розглядає справи про порушення суддями і прокурорами вимог щодо несумісності їх посад із діяльністю або статусом, визначеними Конституцією та законами України (справи щодо несумісності); справа щодо несумісності може бути відкрита за заявою будь-якої особи, якій відомі відповідні факти.

Відповідно до пункту 11.2 Регламенту Вищої ради правосуддя зразок заяви щодо несумісності затверджується Радою.

У зв’язку із зазначеним Вища рада правосуддя вирішила затвердити зразок скарги щодо дисциплінарного проступку судді (суддів) (дисциплінарної скарги) та зразок заяви про порушення суддею/прокурором вимог щодо несумісності; розмістити зразки дисциплінарної скарги та заяв про порушення вимог щодо несумісності на офіційному веб-порталі судової влади та на офіційному веб-сайті Ради.

«За законом будь-яка особа може звернутися зі скаргою щодо дисциплінарного проступку судді, проте може зробити це лише у відповідному порядку. Сьогодні ВРП затвердила зразок дисциплінарної скарги, виконавши вимоги Закону України «Про Вищу раду правосуддя». Відтепер будь-яка особа, якій відомі дані, що можуть бути підставою для звільнення судді у процедурі дисциплінарного провадження, може звернутись до Вищої ради правосуддя, заповнивши відповідну дисциплінарну скаргу», – зазначив Голова Вищої ради правосуддя Ігор Бенедисюк під час брифінгу для представників засобів масової інформації.

 Зразок скарги щодо дисциплінарного проступку судді (суддів) (дисциплінарна скарга)

  Зразок заяви про порушення суддею (суддями) вимог щодо несумісності

  Зразок заяви про порушення прокурором (прокурорами) вимог щодо несумісності

Джерело:

Юридичний портал України: супровід, обслуговування

Корисні посилання:

Зразки позовних заяв (деякі з посиланням на судові рішення) 

Процесуальні документи до суду

Зразки договорів (шаблони договорів)

Кадрові документи

Бухгалтерські документи

Інші корисні документи 

 zrazok-1024x562

Вас остановили работники полиции  и утверждают, что Вы находитесь в состоянии алкогольного опьянения?

  • На Вас необоснованно составлен протокол по ст. 130 КУоАП?
  • Вы попали в дорожно-транспортное происшествие (ДТП) и не согласны с составлением в отношении Вас протокола по ст. 124 КУоАП?
  • в отношении Вас работники полиции вынесли постановление за нарушение Правил  дорожного движения (ПДД) и Вы с ним не согласны?

Адвокат Елена Чернецкая предлагает защиту интересов клиента в делах об административных правонарушениях, предусмотренных КУоАП.

Тел.: +380 097 946 29 49

IMG_0028

Адвокатское бюро «Довженко и партнеры» предлагает правовую услугу по защите прав собственности на имущество и снятию (отмены) ареста с имущества.

27749998_1405788792880358_1861009346026555602_n

Адвокат Довженко Сергей Сергеевич

+38 (097) 983-37-77
+38 (093) 245-37-77
+38 (066) 986-07-77