ОНЛАЙН-СЕРВІС ЮРИДИЧНИХ ДОКУМЕНТІВ

Договір на виконання проектних робіт (будівництво магазину)

100.00 грн.

Інформація про документ:

Дата складання: 11/04/2019
Редакція: 1
Кількість сторінок: 16
Перелік документів:Договір, Додатки до Договору 1-5 (завдання на проектування, зведений кошторис, календарний план, графік фінансування, акт приймання-передачи
Формат: MS Word (.doc)
Частковий перегляд документа

Якщо після придбання документа Ви помітили, що він не відображає останніх змін в законодавстві — ми допрацюємо цей документ без будь-якої додаткової винагороди.

Якщо ж Ви не знайшли потрібного документа, Ви можете написати нам в чаті і наші юристи підготують для Вас необхідний документ.

Опис

Проектні послуги – різновид підрядних послуг, відповідно договір на виконання проектних робіт є різновидом підрядного договору. Проектно-пошукові підрядні роботи врегульовані параграфом 4 Глави 61 Цивільного кодексу України. За договором підряду на проведення проектних та пошукових робіт підрядник зобов’язується розробити за завданням замовника проектну або іншу технічну документацію та/або виконати пошукові роботи, а замовник зобов’язується прийняти та оплатити їх.
Пропонований шаблон підрядного договору на виконання проектних робіт у незначній частині присвячений специфіці будівництва магазину продовольчих товарів, але може бути використаний як шаблон і для оформлення підрядних робіт щодо будь-яких інших об’єктів будівництва.

Коментарі

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Договір на виконання проектних робіт (будівництво магазину)”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *