ОНЛАЙН-СЕРВІС ЮРИДИЧНИХ ДОКУМЕНТІВ

Договір про інвестування в бізнес (про залучення інвестором грошових коштів в проект зі створення та фінансування виробництва з метою отримання прибутку -дивідендів, у вигляді грошових коштів)

150.00 грн.

Інформація про документ:

Дата складання: 28/08/2019
Редакція: 1
Кількість сторінок: 7
Формат: MS Word (.doc)
Частковий перегляд документа

Якщо після придбання документа Ви помітили, що він не відображає останніх змін в законодавстві — ми допрацюємо цей документ без будь-якої додаткової винагороди.

Якщо ж Ви не знайшли потрібного документа, Ви можете написати нам в чаті і наші юристи підготують для Вас необхідний документ.

Опис

Зразок договору про інвестування у виробництво пасти для шугарингу між інвестором громадянином іншої держави та фізичною особою підприємцем – резидентом України 

Договір передбачає залучення інвестором грошових коштів в проект зі створення та фінансування виробництва  з метою отримання прибутку – дивідендів, у вигляді грошових коштів.

Даний зразок договору можна також застосовувати для інвестуванні інших видів виробництва товарів, продуктів, тощо.

ТЕРМІНИ ТА ВИЗНАЧЕННЯ У ДОГОВОРІ

1.1. Інвестор – сторона, що надає інвестиції Одержувачу інвестицій для досягнення цілей (результату інвестиційної діяльності), передбачених Договором.

1.2. Інвестиції – залучені Інвестором грошові кошти в проект  з метою отримання прибутку, у вигляді грошових коштів.

1.3. Одержувач інвестицій – сторона, яка отримує інвестиції для досягнення цілей (результату інвестиційної діяльності), передбачених Договором.

1.4. Інвестиційна діяльність – діяльність з вкладеними інвестиціями для досягнення цілей (результату інвестиційної діяльності), на які надаються Інвестиції.

1.5. Результат інвестиційної діяльності – кінцевий результат досягнення цілей, заради яких надаються Інвестиції, а саме отримання прибутку від реалізації об’єкту інвестиції.

1.5. Об’єкт інвестиції  – налагодження виробничого бізнес процесу зі створення виробництва пасти для шугарінгу, а саме придбання необхідного обладнання – сироповарочних котлів для варіння пасти для шугарингу, придбання необхідної сировини та матеріалів, фінансування оренди нежитлового приміщення для створення виробничого цеху, фінансування витрат з оплати заробітної плати персоналу одержувачу інвестицій та інших витрат, що пов’язанні налагодження виробництва пасти для шугарингу.

1.6. Проект – сукупність заходів, спрямованих для досягнення цілей Результату інвестиційної діяльності, а саме фінансування бізнес ідеї зі створення виробничого процесу по виробництву пасти для шугарінгу відповідно до бізнес-плану.

1.7. Перехід прав Інвестора – права на отримання прибутку (дивідендів) від результату інвестиційної діяльності.

1.8. Прибуток – частина доходу, що залишається після сплати податків, зборів, відрахувань і інших обов’язкових платежів до бюджету відповідно до чинного законодавства України.

 

Коментарі

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Договір про інвестування в бізнес (про залучення інвестором грошових коштів в проект зі створення та фінансування виробництва з метою отримання прибутку -дивідендів, у вигляді грошових коштів)”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *