ОНЛАЙН-СЕРВІС ЮРИДИЧНИХ ДОКУМЕНТІВ

Колективний договір (на прикладі підприємства, де відсутня профспілкова організація)

120.00 грн.

Інформація про документ:

Дата складання: 10/04/2019
Редакція: 1
Кількість сторінок: 34
Кількість файлів:1
Перелік документів:10
Формат: MS Word (.docx)
Частковий перегляд документа

Якщо після придбання документа Ви помітили, що він не відображає останніх змін в законодавстві — ми допрацюємо цей документ без будь-якої додаткової винагороди.

Якщо ж Ви не знайшли потрібного документа, Ви можете написати нам в чаті і наші юристи підготують для Вас необхідний документ.

Опис

У даному файлі знаходиться:

Колективний договір (на прикладі підприємства, де відсутня профспілкова організація) та додатки до нього:

  1. Коефіцієнти співвідношень розмірів посадових окладів до встановленого колективним договором мінімального розміру місячного посадового окладу.
  2. Перелік доплат та надбавок до тарифних ставок і посадових окладів працівників ТОВ.
  3. 3 Положення про преміювання працівників ТОВ .за поточні результати праці за підсумками роботи за місяць.
  4. Положення про винагороду працівникам ТОВ за підсумками роботи за рік.
  5. Положення про винагороду працівникам ТОВ за вислугу років.
  6. Перелік професій і посад працівників, які мають право на щорічну додаткову відпустку у зв’язку з шкідливими і важкими умовами праці або за особливий характер праці.
  7. Перелік посад і професій працівників ТОВ, які мають право на щорічну додаткову відпустку за ненормований робочий день.
  8. Комплексні заходи щодо досягнення встановлених нормативів безпеки, гігієни праці та виробничого середовища, підвищення існуючого рівня охорони праці, запобігання випадкам виробничого травматизму, професійного захворювання, аваріям і пожежам на рік.
  9. Перелік професій і посад працівників, які безоплатно забезпечуються спеціальним одягом, спеціальним взуттям та іншими засоби індивідуального захисту.

Укладення колективного договору є обов’язковим у випадку використання найманої праці, незалежно від кількості працюючих та форми власності підприємства.

Укладення колективного договору є необхідним (обов’язковим) у випадку використання найманої праці, незалежно від кількості працюючих та форми власності підприємства. І може укладатися в структурних підрозділах підприємства (частина 2 статті 2 Закону № 3356). Тобто, на рівні структурних підрозділів його укладання не є обов’язковим і законодавець надає сторонам право вибору щодо його укладення. Разом з тим, якщо одна із сторін на рівні структурних підрозділів виявить ініціативу щодо його укладення, інша зобов’язана розглянути таку пропозицію і розпочати переговори у семиденний термін.

Обов’язковість укладення колективного договору також випливає з положень статті 9 Закону № 3356 щодо необхідності укладення цього локального нормативно-правового акту після заснування (реєстрації) підприємства у тримісячний строк, а також обов’язку власника або уповноваженого ним органу ознайомити з колективним договором усіх працюючих та щойно прийнятих на підприємство працівників.

Місцеві державні адміністрації та органи місцевого самоврядування pаконодавець наділяє державними повноваженнями (делегованими) щодо сприяння укладенню колективних договорів, їх реєстрації і здійсненню контролю за виконанням, що підтверджує необхідність укладення таких актів на підприємствах.

Обов’язковість укладання колективного договору, зокрема, зумовлена ще й тим, що в колективному договорі конкретизуються нормативні положення законодавства загального характеру, встановлюються особливості оплати праці працівників конкретного підприємства, конкретизується тривалість відпустки та додатково встановлюються пільги і компенсації за роботу в шкідливих і важких умовах праці, заповнюються прогалини у трудовому законодавстві, які стосуються не окремо взятого працівника, а є загальними для всіх членів трудового колективу.

 

Коментарі

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Колективний договір (на прикладі підприємства, де відсутня профспілкова організація)”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *