ОНЛАЙН-СЕРВІС ЮРИДИЧНИХ ДОКУМЕНТІВ

Позовна заява про стягнення коштів за договором поставки та установки металопластикових конструкцій

150.00 грн.

Інформація про документ:

Дата складання: 21/05/2019
Редакція: 1
Кількість сторінок: 7
Перелік документів:4
Формат: MS Word (.docx)
Частковий перегляд документа

Якщо після придбання документа Ви помітили, що він не відображає останніх змін в законодавстві — ми допрацюємо цей документ без будь-якої додаткової винагороди.

Якщо ж Ви не знайшли потрібного документа, Ви можете написати нам в чаті і наші юристи підготують для Вас необхідний документ.

Опис

Фабула справи.

Між позивачем та відповідачем укладено договір поставки та установки металопластикових конструкцій відповідно до якого відповідач зобов’язався здійснити поставку та встановити металопластикові вікна у багатоквартирному будинку житлового-будівельного кооперативу.

Позивачем на виконання умов договору був сплачений на користь відповідача авансовий платіж.

Відповідачем не було виконано належним чином умови договору, а саме: не було у строки, передбачені у договорі здійснено поставку металопластикових конструкції та встановлення металопластикових вікон.

Використовуючи своє право позивач достроково розірвав договір та вимагав від відповідача повернення невикористаного сплаченого авансового платежу.

Відповідач проігнорував цю вимогу, що стало підставою для подання позову про стягнення з відповідача коштів сплаченого невикористаного авансового платежу.

Примітка.

У даному файлі розміщені:

  • позовна заява про стягнення коштів за договором поставки та установки металопластикових конструкцій;
  • розразунок заборгованності до позову;
  • попередній (орієнтовний) розрахунок суми судових витрат, які позивач поніс і які очікує понести в зв’язку із розглядом справи;
  • підтвердження позивача про те, що ним не подано іншого позову (позовів) до цього самого відповідача з тим самим предметом та з тих самих підстав.

Коментарі

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Позовна заява про стягнення коштів за договором поставки та установки металопластикових конструкцій”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *