ОНЛАЙН-СЕРВІС ЮРИДИЧНИХ ДОКУМЕНТІВ

Позовна заява про визнання іпотеки припиненою та виключення відомостей з Державного реєстру іпотек та Єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна

80.00 грн.

Інформація про документ:

Дата складання: 20/04/2019
Редакція: 1
Кількість сторінок: 7
Кількість файлів:1
Перелік документів:3
Формат: MS Word (.docx)
Частковий перегляд документа

Якщо після придбання документа Ви помітили, що він не відображає останніх змін в законодавстві — ми допрацюємо цей документ без будь-якої додаткової винагороди.

Якщо ж Ви не знайшли потрібного документа, Ви можете написати нам в чаті і наші юристи підготують для Вас необхідний документ.

Опис

Фабула справи:

Між позичальником (позивачем) та кредитором (відповідачем) був укладений кредитний договір.

В якості забезпечення виконання зобов’язань за кредитним договором позичальник передав в іпотеку за договором іпотеки власну квартиру.

Після повного погашення кредиту та відсотків по ньому, позичальник звернувся до кредитора із заявою про зняття обтяження та заборони із квартири.  Однак кредитором не було подано відповідних документів до органу державної реєстрації речових прав на  нерухоме майно для зняття обтяження та заборони із квартири.

Предмет позову:

Визнати припиненими зобов’язання, що виникають з іпотечного договору.

Виключити запис з Єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна відомості про заборону відчуження квартири.

Виключити запис з Державного реєстру іпотек відомості про іпотеку квартири.

Коментарі

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Позовна заява про визнання іпотеки припиненою та виключення відомостей з Державного реєстру іпотек та Єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *