ОНЛАЙН-СЕРВІС ЮРИДИЧНИХ ДОКУМЕНТІВ

Позовна заява про визнання рішення про відмову в скасуванні арешту противоправним та зобов’язання скасувати арешт на майно (з посиланням на рішення суду)

150.00 грн.

Інформація про документ:

Дата складання: 23/04/2019
Дата оновлення:16/07/2019
Редакція: 2
Кількість сторінок: 9
Формат: MS Word (.docx)
Частковий перегляд документа

Якщо після придбання документа Ви помітили, що він не відображає останніх змін в законодавстві — ми допрацюємо цей документ без будь-якої додаткової винагороди.

Якщо ж Ви не знайшли потрібного документа, Ви можете написати нам в чаті і наші юристи підготують для Вас необхідний документ.

Опис

Фабула справи:

На підставі судового рішення та виконавчого листа відділом державної виконавчої служби відкрито виконавче провадження та проведено виконавчі дії.

Державним виконавцем на підставі заяви стягувача (згідно ст.1 ч.1 ст.37 Закону України «Про виконавче провадження») винесено постанову про повернення виконавчого документу стягувачу та  постанови про стягнення виконавчого збору,  та про стягнення витрат виконавчого провадження.

Державним виконавцем на виконання постанови про стягнення виконавчого збору винесена постанова про відкриття виконавчого провадження зі стягнення з боржника (позивача) виконавчого збору та накладено арешт на майно, що належить позивачу.

При повторному зверненні стягувача з заявою про примусове виконання рішення суду приватним виконавцем було відкрито виконавче провадження.

В ході проведення виконавчих дій приватним виконавцем було виконано рішення суду,  погашено борг та сплачена основна винагорода.

У зв’язку з тим, що на майно скаржника накладено арешт державним виконавцем у попередньому виконавчому провадженні представник скаржника письмово звернувся до державної виконавчої служби із заявою про скасування арешту на майно.

Державною виконавчою службою  було відмовлено скаржнику в знятті арешту на майно, посилаючись на те, що останнім несплачений виконавчий збір та витрати виконавчого провадження.

Предмет позову:

Зобов’язати відділ державної виконавчої служби зняти арешт з усього майна, що належить на праві власності позивачу.

Коментарі

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Позовна заява про визнання рішення про відмову в скасуванні арешту противоправним та зобов’язання скасувати арешт на майно (з посиланням на рішення суду)”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *