ОНЛАЙН-СЕРВІС ЮРИДИЧНИХ ДОКУМЕНТІВ

Скарга на бездіяльність державного виконавця та зобов’язання вчинити певні дії (з посиланням на ухвалу суду)

130.00 грн.

Інформація про документ:

Дата складання: 15/04/2019
Редакція: 1
Кількість сторінок: 3
Перелік документів:2
Формат: MS Word (.docx)
Частковий перегляд документа

Якщо після придбання документа Ви помітили, що він не відображає останніх змін в законодавстві — ми допрацюємо цей документ без будь-якої додаткової винагороди.

Якщо ж Ви не знайшли потрібного документа, Ви можете написати нам в чаті і наші юристи підготують для Вас необхідний документ.

Опис

Фабула справи:

Рішенням суду задоволено позовні вимоги скаржника та звільнено з-під арешту та заборони відчуження належне йому майно, яке обтяжене на підставі постанови відділу державної виконавчої служби Д

Дане рішення набрало законної сили та представником скаржника подана заява до відділу державної виконавчої служби про зняття арешту.

Представником скаржника отримана відповідь від головного державного виконавця  про те, що підстави для зняття арешту відсутні.

У звязку з викладеним скаржник у скарзі просить суд визнати дії державного виконавця відділу державної виконавчої служби щодо відмови у виконанні рішення суду неправомірними та зобовязати відділ державної виконавчої служби виконати рішення суду.

Коментарі

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Скарга на бездіяльність державного виконавця та зобов’язання вчинити певні дії (з посиланням на ухвалу суду)”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *