ОНЛАЙН-СЕРВІС ЮРИДИЧНИХ ДОКУМЕНТІВ

Трудовий договір з дистанційним працівником

80.00 грн.

Інформація про документ:

Дата складання: 06/06/2019
Редакція: 1
Кількість сторінок: 4
Формат: MS Word (.doc)
Частковий перегляд документа

Якщо після придбання документа Ви помітили, що він не відображає останніх змін в законодавстві — ми допрацюємо цей документ без будь-якої додаткової винагороди.

Якщо ж Ви не знайшли потрібного документа, Ви можете написати нам в чаті і наші юристи підготують для Вас необхідний документ.

Опис

Стрімкий розвиток інформаційних технологій привів до того, що кількість працівників, які реалізують трудову функцію поза межами приміщень роботодавця, щодня зростає. Нажаль це питання досить не врегульовано законодавством України – термін “дистанційна праця” не згадується в жодному законі.  В ч. 8 ст. 179 Кодексу законів про працю України мова йде про працю вдома працівників, що перебувають у відпустці для догляду за дитиною. Праця вдома є одним із видів праці дистанційної. Іншим видом дистанційної праці є робота, яка здійснюється працівником не на тому місці, яке створюється і контролюється роботодавцем, а на будь-якому іншому місці за вибором працівника.

Головними ознаками такої дистанційної праці є:

  • вільний вибір місця роботи;
  • для спілкування з керівництвом та колегами використовуються інформаційні технології;
  • режим робочого часу та часу відпочинку визначається працівником самостійно;
  • дистанційний працівник стає штатним працівником підприємства і на нього поширюються всі трудові права та гарантії (крім тих, що унеможливлюються фактом дистанційності, як-от оплата роботи в нічний або надурочний час)

 

Не будь-яке дистанційне застосування праці повинно бути віднесене до трудових правовідносин. Якщо сторони перебуватимуть в становищі рівності по відношенню один до одного та предметом домовленостей буде  виконання лише конкретного завдання, то мова буде йти про цивільно-правові відносини. І навпаки, якщо одна сторона підпорядковується другій і має місце виконання роботи за певною спеціальністю – це трудові відносини.

На нашому сайті ми пропонуємо зразок трудового договору з дистанційним працівником.

 

Коментарі

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Трудовий договір з дистанційним працівником”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *