ОНЛАЙН-СЕРВІС ЮРИДИЧНИХ ДОКУМЕНТІВ

Заява про перегляд заочного рішення (заява про перегляд заочного рішення, яке було прийняте за нормами старого ЦПК України, підготовлена за вимогами нового ЦПК України.)

80.00 грн.

Інформація про документ:

Дата складання: 07/06/2018
Редакція: 1
Кількість сторінок: 4
Формат: MS Word (.docx)
Частковий перегляд документа

Якщо після придбання документа Ви помітили, що він не відображає останніх змін в законодавстві — ми допрацюємо цей документ без будь-якої додаткової винагороди.

Якщо ж Ви не знайшли потрібного документа, Ви можете написати нам в чаті і наші юристи підготують для Вас необхідний документ.

Опис

Заява про перегляд заочного рішення, яке було прийняте за нормами старого ЦПК України, підготовлена за вимогами нового ЦПК України.

Фабула справи:

Інформацію стосовно примусового стягнення за виконавчим листом, виданим судом відповідач дізнався  особисто від позивача.

Про наявність заочного рішення відповідач дізнався від свого представника, який ознайомився з матеріалами справи в архіві суду.

Відповідач не був присутній при проголошенні заочного рішення суду та в загалі не знав про відкриття судового провадження за позовом позивача.

Заочним рішенням суду стягнуто з відповідача суму боргу за договором позики, який відповідач не підписував.

 

 

 

Коментарі

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Заява про перегляд заочного рішення (заява про перегляд заочного рішення, яке було прийняте за нормами старого ЦПК України, підготовлена за вимогами нового ЦПК України.)”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *