7

Компанія The Walt Disney Company збирається запустити власний відеосервіс потокового мовлення Disney+.

«Стрімінговий сервіс буде запущений 12 листопада 2019 року. Підписка на нього буде коштувати $6,99 на місяць або $69,99 на рік. Додаток буде доступний на телевізорах, що підтримують технологію Smart TV, комп’ютерах, мобільних телефонах, планшетах, ігрових приставках. Користувачі зможуть в режимі потокового мовлення переглядати фільми, серіали і будь-яку іншу відеопродукцію, що випускається кінокомпанією», – повідомляє ТАСС з посиланням на заяву глави споживчого та міжнародного підрозділів The Walt Disney Company Кевін Майер.

Крім того, в Disney+ будуть доступні картини виробництва студій Pixar, The Marvel Studios, телеканалу National Geographic, які належать The Walt Disney Company. У компанії також заявили про те, що готують кілька картин, які будуть випущені ексклюзивно для Disney+.

Представники The Walt Disney Company відзначили, що в планах компанії в майбутньому – об’єднати підписки на Disney+, спортивний канал ESPN+ і сервіс потокового мовлення Hulu.

Нагадаємо, конгломерат Walt Disney Company завершив придбання активів 21st Century Fox за 71 млрд доларів.

Раніше Disney показала перший тизер стрічки, а також перший тизер мультфільму «Крижане серце 2», який стане продовження популярного фільму «Крижане серце» 2013 року, який зібрав у прокаті 1,2 млрд доларів.

Джерело