25

У парламенті законопроект пообіцяли зареєструвати до кінця поточного тижня.

Комітет Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин одноголосно підтримав запропонований неурядовими організаціями законопроект про легалізацію медичного використання марихуани.

Про це заявив член комітету Георгій Логвинський, пише ЛІГА.net.

“Рішення наступне: ми подаємо законопроект, який ухвалюється в першому читанні, приймаємо це за основу, а далі розглядаємо, які є бачення розвитку цього напрямку”, – сказав він.
Цілюща трава. Що лікує і як використовується медична марихуана Цілюща трава. Що лікує і як використовується медична марихуана

Також Логвинський запевнив, що документ зареєструють в парламенті протягом поточного тижня.

Своєю чергою члени комітету одноголосно підтримали запропонований проект рішення.

Нагадаємо, наприкінці січня на сайті Верховної Ради з’явилась петиція на підтримку щодо легалізації медичного канабісу і менші ніж за два місяці набрала понад 25 тисяч голосів.

Також ініціативу одразу після появи підтримала в.о. міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун. За її словами, використання медичного канабісу є виправданим і реалізує права людей на меддопомогу. ТСН.ua вирішив розібратися, Конопляні перспективи: чи легалізують марихуану в Україні і як це працює за кордоном Конопляні перспективи: чи легалізують марихуану в Україні і як це працює за кордоном чи дійсно Україні потрібна легалізація марихуани та як це роблять за кордоном.
де найбільше вживають марихуану.

де найбільше вживають марихуану. інфографіка

Джерело